Skocz do zawartości

Grobowiec: Rebirth


BlueSun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

mi sie nie podoba

nie ma cieni, wszystko jest płaskie, jednolite, niewiele widac i powiało amatorką

 

Po pierwsze nigdy nie pisaliśmy, że jesteśmy super extra za$%^ dobrzy - też kiedyś zaczynałeś od kulki na boxie i cieszyłeś się jak dziecko. A apropo cieni to nie bardzo są widoczne w ciemnym pomieszczeniu, ale dzięki za uwagę - wysłaliśmy posta właśnie po to, żeby Ci, którzy znają się lepiej coś podpowiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteśmy teamem. Po prostu 2 funfli siedzi i stara się coś wykreować. Wiemy, że nasze prace rażąco odstają od poziomu prac na forum, ale jakoś trzeba zacząć.Dzięki za dotychczasowe komentarze - każda krytyka buduje, ale dorzućcie czasem jakąś radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. moja rada: zaiwestujcie trochę czasu na naukę teksturowania, poprawnego oświetlenia i FX.

jeśli chodzi o ogół prac to nie ma w nich czegoś specjalnego. ot pare boxów i cylindrów, pociągniętych nieciekawymi texturkami.

popracujcie nad oświetleniem, to najważniejszy element jaki się u was przewija i jest zrobiony po prostu do kitu.

nie wiem co miałeś na myśli mówiąc że nie widać cieni bo jest ciemno: na 3 renderku jest jasno i tez nie ma cieni.

ogólnie 2/10 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. moja rada: zaiwestujcie trochę czasu na naukę teksturowania, poprawnego oświetlenia i FX.

jeśli chodzi o ogół prac to nie ma w nich czegoś specjalnego. ot pare boxów i cylindrów, pociągniętych nieciekawymi texturkami.

popracujcie nad oświetleniem, to najważniejszy element jaki się u was przewija i jest zrobiony po prostu do kitu.

nie wiem co miałeś na myśli mówiąc że nie widać cieni bo jest ciemno: na 3 renderku jest jasno i tez nie ma cieni.

ogólnie 2/10 :/

 

Tweety serdeczne dzięki - o to właśnie chodziło. Co do inwestowania czasu to poświęcamy go bardzo dużo, ale 3dms jest tak potężnym kombajnem, że potrzeba duuuużo pracy żeby go chociażby jako tako opanować. Pozdro i dzięki za konkretną opinię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do pracy to nie amatorka tylko oldschool.

 

oldschool ? no proosze cie ;)) - oldschool to jest mario-brothers a nie pare primitives z materialem.

 

A co do Was ;) To robcie dalej pracki a poki co, jak dla mnie, nie ma tu nic wlasciwie, ale chyba sami powinniscie dojsc do takich wnioskow patrzac na prace innych poczatkujacych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leru na straży przyzwoitości ;)

jesszcze jedno chłopaki: jesli robicie jakiś projekt zawsze kierujcie się jakimiś referancjami np: zdjęciami z ciemnych miejsc aby w miarę dokładnie odwzorować cienie, czy też zdjęciami grobowców aby odwzorować ich specyficzny kształt i materiał.

powodzenia w dalszej nauce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co... wg. mnie to nie jest złe... tylko wygląda na nieskończone, na waszym miejscu dałbym to do WIPa (work in progress jakby co :P ) i tam wnosić poprawki itp.

i popracujcie troche nad oświetleniem: dajcie kilka świateł z różnym natężeniem i ustawieniem cieni u bawcie się do puki nie bęcie ciekawego efektu, a mgłę naprawdę zmieńcie bo wygląda... dziwnie. Ale na początek ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć (tylko róbcie se przerwy :P ) i bedziecie tworzyć rzeczy o których wam sie nie śniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności