Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Myśliwiec ala SW (upgrate!)


misiold

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! dawno nie dawałem na forum nic nowego, wiec pomyślełem, że pora to zmienić. Tak więc wszesz i wobec ukazuje wam mój malutki projekcik myśliwca kosmicznego w stylu SW :D Postanowiłem se darować na jakoś czas projekt bazy i zrobić coś o tak sobie. Narzazie torche tego mało ale dopiero zaczynam robić to to dokładniej. Za jakiś czas napewno dam upgrady.

 

PS.Całość robiona w 3Ds Max 7 wyłącznie ze skylight'em i 1 omni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no kurcze przez ten czas nie wiele zrobiłem bo kurcze ciągle michał idz tam i tam albo idz spać, więc nie miałem zbytnio czasu i chyba za badzo chęci... jutro coś więcej zrobie a przynajmniej się postaram... ten slocik to na droida ale czy na R2D2 to ise jeszcze zastanowie.

acha czerwone... a tak żeby zobaczyć jak to wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troche to trwało ale jakoś kończe ten model... idzie mi to tak długo bo mam małe problemy z czasem i komputerem ;D.

-dorabiam detale jak moge wedle rad hindusa.

-do całości robie jeszce londowisko ala te z 'baspin' (no wiecie misto w chmurah).

-zastanawiam się jak otexturować model i myślełem, zeby uzyć Body Paint czy to dobry pomysł??

 

PS. Dzięki wszystkim za udział w wątku (asfaltonowi, hindusowi, mr.funky).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wakacyjnych przygodach dokańczam sam model myslwca dodałem pare szczegołów w wiekszości Greeble, Hindus byłem na tej stronie, przeczytałem na obrazkach zielonego pojęcia nie miałem gdzie oni uzyli tego greeble ale prubowałem jakos to fajnie wmieszać no i...po paru nie udanych prubach dałem se spokuj . Texturować może będe, jak się dobrze mapować naucze ale jak narazie to se daje spokój.

 

Aha i co do lądowiska...zrobie ale bardzo potem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności