Skocz do zawartości

Silver Award : Elvenhome


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

świetne, w sam raz na okładkę książki. chociaż kadr trochę nie do końca... całe te drzewo siedzi na widzu :) a zobacz co się dzieje jak go mniej:

 

elvenhomekadr1ws.jpg

 

 

Dzięki za dobre przyjęcie mojej pracy. Wert, teraz to wygląda całkiem inaczej, ale mi się najbardziej podobał sam efekt okna w tej pracy.

 

_kuba_ to u góry to raczej takie dziwaczne korzenie, pędy, sama nie wiem, interpretacja dowolna :] przed skompresowaniem jpg były wyraźniejsze

 

 

Widzę, że krecą cię takie klimaty. Też to uwielbiam. To drzewo tak troszkę za bardzo na skałę wygląda, ale jest OK. Bardzo przyjemne... Pozdrawiam, Maciek.

 

 

 

PS. Swoją drogą, Loreena McKennit? :>

 

 

 

 

 

Blaster niewiele do tej pory udało mi się zrobić grafik w takim klimacie, ale masz rację kręci mnie taka tematyka, Loreena Mckennitt jasne że tak, podoba mi się jej muzyka, choć rzadko słucham, jeszcze bardziej podoba mi się imię Loreena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaster - true nawet kolorystycznie niedaleko odbiega od okładek CD :)

U mnie jak na razie wylądowało na tapecie Wingrozy - miły nastrój.

 

Dzięki, kolorystycznie to do okładki z płyty The Visit, albo The Book of Secrets pasuje.

Lubię takie miodowo, cynamonowe kolorki. Oki to zapodam jeszcze jedną pracę w takiej kolorystyce

 

 

The Light at the End of the World

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loreena, druga pracka tez wporzo, ale jak juz poprzednicy wspomnieli, taka jakas za gładka. Ja mam jeszcze zastrzeżenie do przedramienia - troche rozciagnięte (zwłasza przy nadgarstku), nieuważasz? :> Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...też się zgodzę, zę pierwsza najlepsza, ale...

...co do czasu i przełożenia na atrakcyjność pracy... śmiem twierdzic, że prace nad którymi siedziałaś najdłuzej powinny dla ciebie znaczyć więcej niż prace najzwyczajniej atrakcyjne. Dlaczego? Bo ja przy takich pracach najwięcej się nauczyłem. Pozatym fotomontażem i domalówką można uzyskać w bardzo prosty sposób atrakcyjne efekty, ale zazwyczaj nic to nie uczy...

 

PS W trzeciej pracy bardzo mi się podobająkolorki "użyte na ptaku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności