Skocz do zawartości

scena 3d - nawiedzony dom


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

rzeczywiscie sprawia :) problem w swietle - scena wyglada jak oswietlona sloneczkiem, a nie ksiezycem. wyjatek stanowia galazki po prawej :D te wygladaja ladnie :) swiato za mocne i background do bani (lepszego nie bylo?:D) poza tym gicio ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne, ale czy ten ksiezyc nie daje za mocnego swiatla, i dziwnego koloru, dodaj troche chlodu, niebieskiego troszeczke, byle by sie nie stalo zielone :)

 

wyeksploatuj jeszcze to ujecie, kompozycjie tylko efektow tutaj brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole to dom za bardzo jest od przodu oswietlony, ksiezyc jest przciez z tylu a zadnych lamp od przodu niiii ma wiec z kad to swiatlo?

Gdybys popracowal wiecej nad swiatlem to moglaby byc z tego niezla scena.

A co do tego niby zlecenia to ja bym tych skor... oszustow wszystkich pod sad wojenny dal.

Na forum jest watek odnosnie platnych zlecen i jak sie bronic przedtym zeby nie byly nieplatne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złe światło? Ech tam... jak to ktoś powiedział "światło pada tam gdzie chce:-)" praca jest fajna. Ilustracyjny klimat. Księżyc, budynek... jasna ciemność... Ładne. Coś mi się skojażyło z Baśniami Andersena... Było kiedyś takie wydanie z ilustracjami... (właśnie nie pamietam kogo:-( Były w innym klimacie, inna kolorystyka, raczej brunatno-żółta) , która bardo mi się podobała (ilustracje!) no i opowiadania:-). Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności