Jump to content
archangelus

Maszyny Bojowe: "Operacja Old City"

Recommended Posts

Celem stworzenia tego autorskiego projektu graficznego była próba ukazania oblężonego miasta przez technicznie zaawansowane maszyny/pojazdy załogowe w sumie skupiłem się na drobnym fragmencie miasta. Całość utrzymana w klimatach sf, duzo mroku, zgliszcz itp

Projekt jest wykonany przy pomocy programu Photoshop i Painter + tablet graficzny Wacom.

Mariusz Kula

MaszynyBojowe.jpg

bardzo podobaja mi sie te volumowe swiatelka... robiles je w peesie? mogłbys zdradzić jak? :) kurde tak na nie patrze i niewiem czy smudgeowales czy nie :P Moze poprostu jakis miękki pendzel. Hyh niewiem ale fajne, zapowiada sie ciekawie i character też jest, powodzenia w bitwie i żeby zapału niezabrakło :)

Pomysł ciekawy, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Keep Good Working

Powodzenia

Pozdrawiam :D

Jeśli puźniej warsztat dorówna klimatowi to przewiduje świetlana przyszłość tej pracy ;)

no cóż mam nadzieje że tak będzie :) dzieki za dobre przyjęcie - człowiek od razu nabiera ochoty na dalszą pracę

cholera... trzeba bylo go zjechac, to by sie wycofal i nagrody byloby latwiej zdobyc :/

:P

hahahaha - chłopaki z tego co widzę na podobnych bitwach to prawdziwi gracze pojawiają się na koniec takich imprez. tu pewnie będzie podobnie i wykoszą nas wszystkich więc lepiej skupić się na dobrej zabawie niż na nagrodach.

"prawdziwi gracze pojawiają się na koniec takich imprez" - nie koniecznie... , po prostu pod koniec to wszystko przybiera inną formę i łatwiej stwierdzić kto wymiata, a kto nie, bo prace są w innej "fazie produkcji"...

"cholera... trzeba bylo go zjechac, to by sie wycofal i nagrody byloby latwiej zdobyc :/" - jesli będziesz myslał o nagrodach jako o głównym celu, to raczej wątpliwe szanse ... po prostu nie tedy droga... jeśli twoja praca będzie naprawdę dobra, to w tedy przyjdą i laury... i na tym trzeba się skupić... zeby praca była jak najlepsza i jakoś Cię prezentowała...

I nawet jesli np. moje umiejętnosci w chwili obecnej nie wystarczą, żeby coś tam zdobyć, to jednak może kiedyś...

archangelus -> witam w Bitwie serdecznie :) życzę powodzenia

Marduk -> nagrody mogą być dla niektórych konieczną formą mobilizacji ;)

klimacik przedni, nie przeobrazaj go za nic! skup sie raczej na tym, zeby go w kolejnych fazach nie zgubic!:)

pzdr. i powodzenia:)

MaszynyBojowe02.jpg

...wreszcie znalazłem trochę czasu by ruszyć projekt... powoli zaczyna nabierać ciekawego charakteru, nie mniej do końca bardzo daleko.

male zastrzezenie do postaci: podnies go troche do gory, postaw na czyms, czy cos, bo z obcietymi przez kadr stopami wyglada troszke dziwnie. Reszta cool:)

pzdr

No własnie co do postaci to jeszcze nie mogę się zdecydować co zrobić. Mam w głowie dwa rozwiązania ale dopóki ich nie spróbuje ciężko mi się jednoznacznie zadeklarować - wyjdzie w praniu.

MaszynyBojowe03.jpg

Poszeżyłem prackę, teraz jest jeszcze bardziej panoramiczna, wszystko poszło ciut do przodu. Co o tym myslicie ?

MaszynyBojowe04.jpg

...kurcze nie wiem jaka wersja jest lepsza, ta dłuższa czy krótsza... jak ktoś ma sugestie będę wdzięczny...

wersja panoramiczna jest calkiem ok, pod warunkiem jednak ze na koncu dolozysz letterboxa ;) tak pozatym fajnie Ci to idzie, sugerowałbym troche więcej detalu na tym pierwszoplanowym statku [czy co to tam :) ] jakiś grebbling byłby ok.

glownie chodzi o takie male wypustki, różnego typu, imitujace zaawansowaną technologie ;) bardzo czesto to mozna w roznych filmach sf spotkac na poszyciach statkow kosmicznych. Niewiedziałem jak to inaczej nazwazć, wogóle niewiem czy to ma jakąś inna nazwę :)

http://images.amazon.com/images/P/B00020LZ6Q.01._SCLZZZZZZZ_.jpg

http://www.irananimation.com/images/3D/Mohsen_Omidi_greeble1.jpg

:) no też o tym myślałem. Tylko jeszcze nie chce skupiać sie na takim detalu. Jeszcze mam pomysł na coś jeszcze co umieszcze na projekcie a dopiero potem detalik. Jak to mówią od ogółu do szczegółu :)

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy