Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Jaguar X-TYPE ESTATE(10,500 faces)


Gość eax

Rekomendowane odpowiedzi

Testowy model dla ruskich.... 10 500 face'ow jak narazie, ale chyba odchudze go i zalatam rowki, ale jeszcze nie dokonca wiem czego oni oczekuja, dlatego dopuki nie dostane odp. zostanie takie. A rzydalo by sie troche poly gonow na klamki, srodki lamp i inne duperele. Teoretycznie moglem uzyc bumpa miejscami i bym troche zaoszdzedil ale nie moge uzywac zadnych tekstur... niestety....

 

7.JPG

8.JPG

9.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

polycount jak nalbardziej dobry :)

 

prydaly by sie tam jakies hamulce, klamki takie duperele :) ale tak czyinaczej fajnie wyglada

odchudzic mogl bys tam na srodku gdzie mirora dales, i wogole w kilku miejscach jak tak bardzo tego ebdziesz potrzebowal :)

 

tak czy siak bfajny model, interior by sie przydal :)

 

http://cgtalk.com/showthread.php?t=249586&page=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dzieki za linka, :) ja sie nie przejmuje tym ile zroblem polygonow etc. limit dostalem 10,500 i jest mialem sie w nim zamknac i sie udalo z tym ze jeszcze czekam co z tymi rowkami.. bo jak nie trzeba to bym mogl zrobic te klamki, laczenia ramion w felgach, uszczelki, wycieraczki wszystkie inne dziwne detale...

 

dzieki za mirror'a ;) zaraz sobie tam zoptymalizuje siateczke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no i sie zaczelo... dalem to tutaj z nadzieja ze moze jednak dostane jakies konkrety, dalem jeszcze siatke... ale skad nic sie nie zmienilo.. ciagle jest "przod ma duzo bugow" i tym podobne, po co wogole pisac tego typu rzeczy ktore na dobra sprawe nic nie wnosza do tematu..... nie ktorzy to maja talent do nabijania postow....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponowalbym grilla zoptymalizowac i dzieki temu dac jakies wnetrze. Niskopoligonowe ( w stosunku do zewnetrza) interior da bardzo dobry efekt.

Z tego co pamietam to w project gotham samochody mialy do 13 000, ale ja sie nie znam.

Ps - przeslij mi siatke modelu z przodu i z tylu w wyzszej rozdzelczosci to ci nakresle gdzie powinienes poprawic, aha - masz dol samochodu?? - powinien byc jezeli kwestia fizyki jest, a jezeli jej nie ma to wywalaj wszystko co jest nie widoczne dla kamery, mile widziany zakres jej dzialania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm eax a co mam napisac zrobic ci tutka co masz zlego czy jak?? moze sobie zyczysz video odrazu albo odrazu zrobic za ciebie?? nie wiem najlepiej nap[iasc o tym ksiazke "bugi z przodu car'a eax'a"??

nie wiem co mialem innego napisac dla mnie to sa konkrety przod ma bugi i juz jak nie widzisz to juz nie moj problem

ale spoko......................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorzej ci? Ja jak pisze ze ktos cos ma nie tak, to zawsze mu powiem konkretnie w ktorym miejscu, albo zaznacze na JPG... Moze widzisz ze cos jest nie tak, ale nie potrafisz powiedziec co.. i w tym tkwi problem. W koncu do cholery po to jest to forum zeby naprowadzac ludzi co robia zle, a to to mnie rozbraja... Nie widze problemu w powiedzeniu "ze kolo tego wloty mniejszego na dole u gory jest cos nie tak," juz to lepiej brzmi i daje modelerowi do myslenia gdzie ma cos poprawic. A moze uwazasz ze caly przod jest do dupy? Dobra to tyle... na marginesie, nic do Ciebie nie mam, ale pomysl zanim cos napisszesz, Por@szek, niestety grila nie zoptymalizuje bardziej, musi byc on przeciety na pol. Srodek i tekstury zrobie, ale to juz dla siebie. Klient chcial tylko od zew, to tak ma. A jezeli chodzi w dol samochodu to jest pusty, wszystko jest puste od tej drugiej strony, opony felgi, listwy, uszczelki, i wszystko co sie dalo wykasowac zostalo wykasowane.. dam jeszcze jednego screena dzisiaj od spodu... ja sobie nigdy postow nie nabijalem co widac, na forum jestem od ponad poltora roku i mam nie cale 400... nigdy mi nie zalezalo na tych slaczkach... Ale staralaem sie zeby kazdy z mojego posta mogl cos wyciagnac... i wiem ze niektorym moje uwagi sie przydaly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko panowie bez minibitwy ty mi :) *nielot napisz ze gdzie te bugi :) sam jestem ciekaw, mi sie wydawalo ze tam kolo spojlera poboku z przodu cos dziwnego sie dzieje ale bez wire tego tak nie bylo wkoncu widac :) illy napisz plz wszyscy sie czegos nauczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny model - podoba mi sie, rowki w lowpoly? niezłe:) ta kratownica na przodzie to juz niezłe hi-poly:)

dziwi mnie troche podejście twoich zleceniodawców że niepodali Ci czy samochód ma miec klamki, wycieraczki czy będą ruchome i czy wogóle mają byc itd...boje sie ze z takim podejsciem mozesz sie zachwile dowiedzieć ze drzwi maja byc otwierane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowki w LP to zadna nowosc, z dodatkowymi 5k faceow moge zrobic naprawde bardzo porzadny caly model lacznie z silnikiem, bagaznikiem, i wnetrzem, wytyczne jakie dostalem.... Samochod zrbiony od zew, bez srodka, baz podlogi, z kolami, bez textur, bez materialow. Limit 10,500 facow. Kratownica ma 180facow, tak ze nie jest to wcale taki znowu hardcore ;)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eax hmmm nie che mi sie tworzyc dla ciebie ani nikogo (sa wyjatki kiedy mi sie chce) jpg'a a dla mnie caly przod jest do du** juz powinno byc ci lepiej z tym ze wiesz co masz konkretnie zle!!?? ale zauwaz ze nie jestes "amatorem" w 3d wiec jak pisze np. przod masz zly to sam powinienes to wychwycic i wiedziec gdzie sa te bugi a po drugie to nie powinienes robic bugow;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no dzieki ;) bo odbieram czesc tego co napisales jako komplement:) jednak, zauwaz ze to jest model LP(chociaz blizej mu do medium niz Low) i tutaj inaczej jak w HP trojkaty sa na porzadku dziennym, ewentualne bugi to ja widze dwa, w okolicach wlotu mniejszego po jego lewej stronie... i to wszystko. Zaznacz co jest zle, bo sie bede upieral ze nie wiesz co jest zle a tylko ci sie wydaje ze cos jest nie tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że oryginał ma bardziej "widoczne" rysy przedniego nadkola i jest one ciut bardziej wysunięte w bok (chyba, że nie znalazłem tego modelu Jaga co trzeba ;P) A ogólnie jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności