Skocz do zawartości

moje projekty


miwt

Rekomendowane odpowiedzi

siema dawno tu nic nie wrzucałem do galerii 2d...wiec tzra troche nadrobic...oto kilka moich projekcikow...oczywiscie autka...bo to lubie najbardziej..przy czym jeden z nich jest robiony markerami...w ktorych jestem dopiero poczatkujacy i to moja pierwsza pracka nimi..wiec licze na to ze wszytkie bledy mi wytkniecie...no i oczywiscie jakies rady dacie:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja ci wytkne błąd:D :za mało prac narysowałeś i jestem niezadowolony! :D (świrki) rozumiem ze ta 1 praca jest markerami a kolorki czym zrobiłeś? akwarelami czy jakimiś flamastrami wodnymi? ...ja narysowałbym jeszcze jakąś fikuśną felge bo one bardzo przykuwają i upiękrzają samochód:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe...no włąsnie to nie zadna akwarelka:p...tylko te markerki wodne.....sa siwetne..ale bardzo trudno je dostac...i cena tez niejest za ciekawa...a pracek to ja juz tu duzo wrzucałem...i jesli chodzi o samochody tez troszke bylo:p....ps..z felgami ma problemy:x:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe...sam go tez moze zrobie....bo przymierzam sie do swojego projektu w 3d:D....tyle ze chyba zrobie jakiewgos łatwiejszego...juz pracuje nad kolejnym...narazie mam tylko wstepny szkicyk z boku...ale wmiare czasu sie wezme za niego..tylko skoncze vw w 3d...bo ostatnio niestety miałem zastoj...poki co małe screeny projekty nad ktorym zamierzam zasiasc...i zrobic parenascie szkicykow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super!

Swietnie poprowadzona kreska, co widac zwlaszcza na drugim obrazku. Prosto, przejrzyscie i jednym pociagnieciem. Piekne luki i zaokraglenia. Cudownie sie to oglada. Az chce sie rzec: wiecej! wiecej!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema dorzucamkolejny szkicyk ktory niedawno zrobilem...sory ze w tym dziale ale niechce zaczunac nowego...jest to szkicyk samochodu sportowego na jeden z konkursow na jakims forumie...:p..hm nie wiem czemu na skanie zawszze gorzej cos wyglada niz w rzeczywistosci:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności