Skocz do zawartości

Ile za model low poly?


Gość kot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym się dowiedzieć, jakich kwoty żądają graficy za wykonanie low poly modelu np. motocykla? Nie musi to być jakiś super zdolny artysta, ważne żeby ten przykładowy motocykl wyglądał jak motocykl ;).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

jezeli jestes pracodawca to dam Ci wskazowke dawaj duzo kasy i nie zaduzo wymagaj ;))))

 

a tak na serio Ciezko powiedziec co grafik to cena, przecietny grafik wezmie w przedziale od 100-200, chyba ze dasz serie modeli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. chyba nie wyraziłem się dostatecznie jasno.

Nie potrzebuję profesjonalisty, bo i model nie będzie profesjonalnie wykorzystywany. Szukam raczej pasjonaty-amatora ;), który pragnąłby doskonalić modelowanie oraz dołączyć kolejną pracę do swojego portfolio oraz zarobić przy okazji trochę grosza. A trochę to co najwyżej połowa 100 zł ;P. W każdym bądź razie to chyba lepiej niż free ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem...

50 zł to ja moge zarobić w jeden dzień roznosząc ulotki

a robienie modelu low z teksturą to dla mnie kilka dni roboty przy komputerze...

Ja bym nawet za 100 zł tego nie zrobił (chociaż żaden ze mnie mistrzu).

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem...

50 zł to ja moge zarobić w jeden dzień roznosząc ulotki

a robienie modelu low z teksturą to dla mnie kilka dni roboty przy komputerze...

Ja bym nawet za 100 zł tego nie zrobił (chociaż żaden ze mnie mistrzu).

pzdr

 

heh. dobre. nigdy nie modelowałem postaci, czy to znaczy że mogę zleceniodawcy zawracać d składając ofertę z wyceną na kilkanaście tysięcy pln, ponieważ prace nad modelem, eksperymenty i edukacja zajmą mi rok? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomuś tu nie chodzi o robienie za darmo tylko o etykę.

 

Według Twojego rozumowania będziesz droższy niż najdroższy spec, nie będziesz w stanie określić realnego terminu realizcji, ale efekt Twojej pracy z pewnością zrekompensuje klientowi zawalenie terminów :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie napisałem SansSerif... Jestem w stanie dokładnie określić ile dana praca zajmie mi czasu i zawsze cene przeliczam na godziny pracy... Tak jest łatwiej.

 

Kiedyś zrobiłem pare prac jako "freelancer" ;) i zawsze tak to liczyłem np.

- prosta mapka dojazdu w Corelu - 2h roboty = 30 zł

- prosta strona internetowa - 2 dni pracy = 200 zł

 

Jakby zleceniodawca podał dokładniejsze parametry zlecenia (liczbę poly, ilość tekstur, wielkość tekstur, czy mają być malowane czy ze zdjęcia) powiedziałbym dokładnie ile by mi to zajeło i ile kasy bym sobie zarzyczył... No ale na pewno byłoby to więcej niż 50 zł... Chociaż faktycznie jestem raczej zielony w temacie low poly i dopiero zaczynam się tego uczyć. (na razie moje modele dałoby się policzyć na palcach jednej ręki)

Jasne że nie jestem profesjonalistą i że profesjonalista zrobił by to dużo szybciej i lepiej, ale też zarządał by na pewno więcej niż ja :D

 

Nie wiem gdzie w moim rozumowaniu jestem nieetyczny, SansSerif :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności