Jump to content

[wzornictwo]zabudowa łazienki 2

mlodAs
 Share

Recommended Posts

Jak dla mnie to dziwny jest pomysł z tymi "taboretami" - nie wiem czy ma sie na nich siedzieć czy stać ?

Ogólnie to w łazience siedzi się na czymś innym :] a troche bałbym sie będąc niewybudzonym stanąć na stołku aby sie przejrzeć w lustrze ;)

Półka która stoi po lewej stronie ma jakiś biały element przy łączeniu blatu z nóżkami - to jest niekonsekwencja - nigdzie nie ma podobnego akcentu

Jeżeli chodzi o render to baterie chyba są ze szkła - bo ich prawie nie widac. Materiał podłogi -też nienajlepszy - przez to wnętrze sprawia wrażenie łazienki na polu namiotowym.

Za to beton wyszedł piknie.

Mi się podoba:)

Tylko ten materiał podłogi, wygląda na wymodelowany, pomalowany jak deski ...gips (takie mam dziwne skojarzenie, hehe). Światło pada plamami, miejscami bardzo ostre cienie, miejscami miękkie (lewe "siedzisko' vs prawe), ale to zapewne zamierzone.

hemmm calkiem fajne chociaz ja odnosze wrazenie jak by cala lazienka byla na zewnatrz budynku ,nie wiem czy to przez to swiatlo czy sciane... mebelki wygladaja troszke jak z IKEI ale to nic zlego :)