Skocz do zawartości

Trailer DOOM The Movie


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

miejscowocs: Lodz, Poland... buhahaha, to ja dziekuje, wole isc na Klatwe 6:)

Leru -> wiadomo ze polska rezyseria w polskich filmach jest totalna porazka... natomiast w ang. filmach to niewiem zbytnio, choc widzialem Cube (2 chyba) z polskim rezyserem - totalna klapa. mam nadzieje ze w doomie pierwszy bedzie przyklad jak polacy to nie tylko z vodki slyna;) ale pomieszalem, ale moze ktos zrozumie cos:) POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Bartkowiak

 

reżyser:

2005: Doom

2003: Od kołyski aż po grób (Cradle 2 the Grave)

2001: HRT

2001: Mroczna dzielnica (Exit Wounds)

2000: Romeo musi umrzeć (Romeo Must Die)

 

zdjęcia:

2000: Plotka (Gossip (I))

2000: Trzynaście dni (Thirteen Days)

1999: Turkey. Cake.

1998: Wydział pościgowy (U.S. Marshals)

1998: Zabójcza broń 4 (Lethal Weapon 4)

1997: Adwokat diabła (Devil's Advocate, The)

1997: Góra Dantego (Dante's Peak)

1996: Miłość ma dwie twarze (Mirror Has Two Faces, The)

1995: Dwie matki (Losing Isaiah)

1995: Gatunek (Species)

1995: Jade

1994: Dobry człowiek w Afryce (A Good Man in Africa)

1994: Speed: Niebezpieczna szybkość (Speed)

1993: Upadek (Falling Down)

1993: Adwokat diabła (Guilty As Sin)

1992: Obcy wśród nas (Stranger Among Us, A)

1991: Hard Promises

1990: Pytania i odpowiedzi (Q & A)

1989: Rodzinny interes (Family Business)

1988: Bliźniacy (Twins)

1987: Wariatka (Nuts)

1986: Żądza władzy (Power)

1986: Nazajutrz (Morning After, The)

1985: Honor Prizzich (Prizzi's Honor)

1984: Garbo Talks

1983: Daniel

1983: Czułe słówka (Terms of Endearment)

1982: Śmiertelna pułapka (Deathtrap)

1982: Werdykt (Verdict, The)

1981: Książę Wielkiego Miasta (Prince of the City)

1979: 3 by Cheever: The 5:48

1976: Deadly Hero

 

 

ale co do obsadzenia The Rock w roli głównej........... :/

porażka

mogili Van Diesela dać :D

 

edit:

@ Leru -> Jeśli już chcieli kogoś tego pokroju to mogli wybrać Van Diesela, napewno gra on lepiej niż The Rock.

 

No i taki film bez Michelle Roriguez.......... :(

Michelle to pani komandos z Resident Evil (Btw w 2006 jest premiera Resident Evil : Afterlife"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

razor -> Diesel - jeszcze lepiej :]

 

edit:

razor -> Jak widzę nazwisko jednego czy drugiego to aż mi się nie chce oglądać ;) Chociaż, Vin Diesel zagrał w Szeregowcu Rayanie, tak na podparcie Twojej tezy, może nie jest jeszcze taki do końca zły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru: poza "Szeregowcem...", Vin Diesel stworzył fajną postać w "Pitch Black". Za ten film go lubię akurat (i nawet jestem mu w stanie odpuścić "Fast & Furious" oraz "XXX" :D ).

 

Poza tym to, że ma być polski reżyser, jeszcze tego filmu nie skreśla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

id Software podpisało z wytwórnią umowę, w której istnieje zapis mówiący o tym, że jeżeli podczas kręcenia id Software stwierdzi iż owy film nie spełnia ich wizji (jest źle kręcony, itd.) to trafia do kosza i nie ma prawa być opublikowany. Duże ryzyko ze strony wytwórni więc wydaje mi się, że przyłożyli się trochę. Trzymam kciuki bo gra jest przecież symbolem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

id Software podpisało z wytwórnią umowę, w której istnieje zapis mówiący o tym, że jeżeli podczas kręcenia id Software stwierdzi iż owy film nie spełnia ich wizji (jest źle kręcony, itd.) to trafia do kosza i nie ma prawa być opublikowany. Duże ryzyko ze strony wytwórni więc wydaje mi się, że przyłożyli się trochę. Trzymam kciuki bo gra jest przecież symbolem.

 

I tak powinno być zawsze. Wówczas nie byłoby 'hitów' pokroju 'dzieł' Uwe Boll'a.

Mam nadzieję że Silent Hilla nie zniszczą jak już temat 'growych' filmów poruszamy...

 

A co do Dooma, to nie wiem jak oni chcą coś mądrego wycisnąć z 'fabuły' tej gry... Pewnie skończy się na bieganiu po korytarzach i strzelaniu do potworów z gry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

id Software podpisało z wytwórnią umowę, w której istnieje zapis mówiący o tym, że jeżeli podczas kręcenia id Software stwierdzi iż owy film nie spełnia ich wizji (jest źle kręcony, itd.) to trafia do kosza i nie ma prawa być opublikowany. Duże ryzyko ze strony wytwórni więc wydaje mi się, że przyłożyli się trochę. Trzymam kciuki bo gra jest przecież symbolem.

 

Hehe gdyby specjaliści od fabuły z id robili scenariusze do filmów to były by to napewno hiciory... pozatym takie rozpisanie kontraktu gwarantuje niepowtarzalny klimat filmu. No ale nie kroje skóry na niedźwiedziu... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze polska rezyseria w polskich filmach jest totalna porazka...

 

Jeny co za dyletanctwo totalne.

Gdybys pofatygowal sie i ogladal cos ponad Zrobmy sobie wnuka etc... to bys mnie nie fatygowal do napisana tej cietej riposty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"chyba jedyne wspolne motywy gry i filmu to tytuł oraz potworki, bo akcja juz sie nie dzieje na Marsie, przyczyną zagłady nie jest otwarcie bram piekieł tylko jakiś wirus itp.

"

Przypomnę, że akcja dzieje się na marsie i widać to w pierwszych sekundach trailera.

A tak poza tym... Film zalatuje Resident Evil'em i AvP (Oba do kitu). Więc nie spodziewam się niczego dobrego.

ps: Polska reżyseria może być dobra w zagranicznych filmach (Polański)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akcja dzieje sie na marsie, naukowcy rozkodowali ostatnie 10% genomu człowieka i zaczyna się dziać źle. ok. ale w grze DOOM I, II i III były Bramy Piekieł i istoty z Tamtej strony, była atmosfera satanizmu i totalnego zła wisząca w powietrzu. jesli tego nie będzie w filmie a miast Bramy Piekieł zobaczymy jakiegoś wirusa a zamiast potworów z piekła - zombiaki, to skreślam ten film od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności