Skocz do zawartości

Scena 3D: kapliczka


mort

Rekomendowane odpowiedzi

hej, przedstawiam wam moje nowe dzieciątko. wszelkie komentarze mile widziane, nie czepiajcie sietego że tak ciemno, bo to zamierzone, miałbyć głównie krzyżwidoczny i najbliższe okolice.

soft: max7 + mental ray

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Za ciemno!;) Ściana powinna być znacznie bardziej "podniszczona", daj przynajmniej jakiś bump. Przydało by się też zarysować coś w głębi (za krzyżem), sam krzyż bardziej błyszczący, może posadzka z jakiś kamiennych nierównych płyt.

Klimacik fajny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, tłumy :) co do bumpa to jest i to spory, że ciemne to wiem, ale to jest zamierzone i chyba nie będę tego zmieniał. za krzyżem moze coś dorobię, ale jeszcze nie wiem co...czekam na commentsów ciąg dalszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, pogrzebałem trochę przy niej. załaczam dwie wersje- jaśniejszą i ciemniejszą (obie jaśniejsze od starej) powiecie która lepsza :) dodałem przy okazji obraz za krzyżem i kfiatki.przerobiłem tez teksturę ścian. oto rendery:

 

http://img185.imageshack.us/img185/1913/kaplica14jb.jpg

 

i

 

http://img331.imageshack.us/img331/1838/kaplica7tv.jpg

 

znów max7+mental ray

POZDRAWIAM !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracy jużzmieniał nie będę, ew, posiedzę w PS ale to inną razą :P CAŁA KAPLICZKA W ZAMIERZENIU JEST CIEMNA !! i już bardziej jej nie rozjaśnię, a gwoli scisłości- są 4 okna i z KAŻDEGO pada światło... dzięki za komentarze, mi też się świeczniki podobają :)

 

ps. jakie wy monitory macie, widziałem to na 2 komapch i na każdym było wszystko dobrze widać !! oba miały pięknie wyregulowane kolorki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz123456

ekhmmm co tu duzo mowic modeling lezy nie wiem co oceniac za ciemno dodaj bloora:) hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż, najlepszym górnikiem nie jest, ale na górnika tego roku zapracował...mścisz się łukasz za krytykę twojej pracy? :P

 

a i sprostowanie:TA PRACA MIAŁA TAKA BYC chodziło mi o pracę w której widać TYLKO ołtarz i witraż...

 

a nad modellingiem wciąż pracuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam patrz jezeli ci chodzilo o mrok to powinienes byc usatysfakcjonowany ze swojej pracy... jezeli innym jest za ciemno to ich sprawa to jest pracka dla ciebie i to tobie powinno podobac sie najbardziej... mi sie osobiscie bardzo podoba pierwszy render ten w zalaczniku te nastepne 2 juz mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności