Jump to content

SCENA 3D: mała piwnica


Recommended Posts

jest to moja pierwsza praca w 3DsMax 6.

Zostaną jeszcze wprowadzone poprawki np. ze dzwiami, porozwieszanymi plakatami(sątrochę płaskawe, powinny być nierówności), klamka. To są te rzeczy nad którymi będę jeszcze siedział.

Link to comment
Share on other sites

CIężko coś powiedzieć żeby nie powiedzieć źle. Ale koro to twoja pierwsza praca to wypada powiedzieć pracuj dalej i to dużo. A zacznij od poprawienia ośietlenia i mapowania. Co do textur to raczej też nie jest dobrze ale na to przyjdzie czas.

Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

no macie rację, plakaty na podłodze wyglądają trochę dziwnie. Z mentalraya chyba będę wiedział jak skorzystać. Za niedługo umieszczę poprawioną wersję tego. A powiedzcie mi, bo nie wiem jak się uzyskuje materiał by przez niego przechodziło światło, a nie zatrzymywało się na nim??

Link to comment
Share on other sites

chyba każdy zaczynał od własnej wizji piwnicy ze schodami :)

za jasno jak na piwnicę. pobaw się efektami Spot Light + pare Omni i oświetl ciekawie to wnętrze.

Mały OT:

jak tak patrzę to dochodzę do wniosku że kiedyś było lepiej: osiągnij maksymalny realizm w scenie używając tylko 3ds max3 albo 4 i bez GI. dzisiaj każdy newbie tworzy często tak realistyczne obrazki jak super spec 5 lat temu. Tyle wspomnień :]

Koniec OT.

Link to comment
Share on other sites

a co do sceny to nie wiem po co w piwnicy plakaty...

bo to moze silownia bedzie :)

 

jak na poczatkujacego to w sumie nie najgorzej choc modele i cala scenka niezbyt wymagajace, pocwicz renderig, przerob tutki dolaczone do maxa, a nastepnym razem uzyj opcji edytuj a nie piszesz post pod postem

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy