Skocz do zawartości

SCENA 3D: mała piwnica


boggoo

Rekomendowane odpowiedzi

jest to moja pierwsza praca w 3DsMax 6.

Zostaną jeszcze wprowadzone poprawki np. ze dzwiami, porozwieszanymi plakatami(sątrochę płaskawe, powinny być nierówności), klamka. To są te rzeczy nad którymi będę jeszcze siedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no macie rację, plakaty na podłodze wyglądają trochę dziwnie. Z mentalraya chyba będę wiedział jak skorzystać. Za niedługo umieszczę poprawioną wersję tego. A powiedzcie mi, bo nie wiem jak się uzyskuje materiał by przez niego przechodziło światło, a nie zatrzymywało się na nim??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba każdy zaczynał od własnej wizji piwnicy ze schodami :)

za jasno jak na piwnicę. pobaw się efektami Spot Light + pare Omni i oświetl ciekawie to wnętrze.

Mały OT:

jak tak patrzę to dochodzę do wniosku że kiedyś było lepiej: osiągnij maksymalny realizm w scenie używając tylko 3ds max3 albo 4 i bez GI. dzisiaj każdy newbie tworzy często tak realistyczne obrazki jak super spec 5 lat temu. Tyle wspomnień :]

Koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do sceny to nie wiem po co w piwnicy plakaty...

bo to moze silownia bedzie :)

 

jak na poczatkujacego to w sumie nie najgorzej choc modele i cala scenka niezbyt wymagajace, pocwicz renderig, przerob tutki dolaczone do maxa, a nastepnym razem uzyj opcji edytuj a nie piszesz post pod postem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności