Skocz do zawartości

textury w 3d view...


kurt_hectic

Rekomendowane odpowiedzi

hi,

Pewnie wiecie, ze jestem zwolennikiem body painta, ale... przekonalem sie to pszopa!, ALE...czy zna ktos sposob na to, zeby widac bylo jak sie rozklada sie textura na modelu w real timie :(podczas malowania) czyli widok 3d, mozna to rozwiazac : malujesz, save, lookasz do maxa i patrzysz, potem znow do pszopa, cofasz, lub dalej malujesz,,,,ale to jest odrobinke denerwujace :| . wiem, ze jest program ghost painter, ktory dokladnie razwiazuje ten problem (uruchamia p.szopa we view maxa) ale nie ma dostepnej versji pod max 7 ! :(. jestli ktos mi cos podpowie to :

1) wie wiecej odemnie ^^

2) bede mu wdzieczyny!

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmm - jak masz siatka dobrze rozlozona i podpieta w szopie na warstwie osobnej to tez masz pelna kontrola :D - a mam wrazenie ze maluje sie niebo lepiej w f-szopie niz kazdym innym 'programie do texturowania' (ja uzywalem deepainta przez chwile i mam zle wspomnienia... - moze dlatego ze znowu czlowiek musial sam do wszystkiwgo dochodzic...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu mam wrazenie ze ktos lubi sobie utrudniac zycie?? Juz ludzie ida tak na latwizne ze musz miec miliony pluginow i dziesiatki programow do zrobienia marnej postaci?? Przeciez podstawka czyli np max or maya or xsi (eMPeck rulez ;P) do tego PS i dowidzenia. Ja chyba tego nigdy nie pojme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pluginy pluginami - w maxie ver 8 juz jest 'pelt mapping' - zaznaczanie gdzie ma siatke rozciachac i sam robi zooptymalizowany unwrap - wiec tak czy siak po penwym czasie pluginy zostaja wlaczone do duzych programow wiec nie ma co marudzic - wiadomo ze zawsze lepiej jest wiedziec jak taki program dziala - bo zawsze mozna sie wykazac czyms wiecej niz wciskaniem buttona 'do unwrap'

 

pzodro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności