Skocz do zawartości

obiekt 3d: Palmtop


SimeN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hkropinski> dokladnie tak jak xeav napisal. Boolean :)

 

hindus> ej, no wez nie strasz :P na serio mam male szanse na ukonczenie?

 

Ardeni> true [;

-----------------

maly update, port usb :)

 

r6.jpg

 

-----------------

kolejny update, tym razem glosniczki :)

 

r7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ardeni> jak dobrze wiedziec, ze trafilo sie w gusta tlumu ;]

 

hindus> ale jak dociagne to obiecaj, ze pomozesz przy texturowaniu :>

 

Bubu> wlasnie :) szczegolnie jak sie nie zna rhino :P

 

Dorobilem troche szczegolow. Ta grubsza obwodka to ma byc mocowanie do kamerki, z ktora juz probowalem sie zmierzyc ale przegralem :P bede musial poogladac troche fotek i sprobowac jeszcze raz.

 

r10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bubu - używanie boolean'a w maxie mija sie z celem - można wyciąc jednądziure w plan'ie ale jak tak zaczaniesz machac booleanami to zobaczysz że wkoncu stracisz możliwośc panowania nad siatką :P

 

hindus> ale jak dociagne to obiecaj, ze pomozesz przy texturowaniu :>
ja sie nie znam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba wywalic mesh smootha i inne modyfikatory i zostac na samym Editable poly to wtedy po booleanie nie powinno sie nic dziac

 

pozdrawiam

 

Zazwyczaj tak jest ... kiedyś jednak robiłem dziurki w obudowie komputera ... nie było modyfikatorów ... ANI JEDNEGO ... ciąłem około 60 długimi boxami które wcześniej za pomocą attach połączyłem w jeden obiekt ...zrobiłem dziurki, a siatka ... KATASTROFA ... dobrze, że to było ostatnie co miałem zrobić dla tego siatka mi nie przeszkadzała ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego rendera, to siatka po boolean'ie obok tego duzego przycisku wyglada troche inaczej...

 

r11.jpg

 

...blisko niego juz nic nie bedzie, wiec wystarczylo przeciagnac krawedz bardziej w lewo i problemu jako takiego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musialem sobie zrobic kilka dni przerwy od tego modelu. Strasznie trudno dobrac guziki, tak zeby zachowac styl i calosc ladnie wygladala, dlatego zrobilem kamerke. Nie bedzie ona wbudowana jak zakladalem na poczatku :) Bedzie dla niej osobny port. Jeszcze go nie ma, wiec polaczylem prowizorycznie ;] taka mala imitacja :)

pozdrawiam

 

r15.jpg

 

r16.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemil > Dzieki za slowo otuchy :>

 

--Chris-- > dzieki za info, nie wiedzialem ze to ma wplyw na ogladalnosc ;]

 

Vorek > Myslalem wlasnie zeby cos zaczac z materialami, ale jak na razie nic nie zrobilem w tym kierunku. Musze poczytac o vray'u, bo w nim bede chcial renderowac. Teraz update moze potrwac, bo mecze sie z tymi klawiszami, jak zreszta juz pisalem wyzej :) Moze zaczne jakis Pen tworzyc :) zobaczymy

 

RA - tez mam czasami obiekcje, moze uda sie jakos nadrobic texturami, a moze masz jakies konkretne propozycje?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności