Skocz do zawartości

Scena 3D: |Wizualizacja| 3 pomieszczenia


MaGuu

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem wam przedstawic moje najnowsze renderki...Chcialem uzyskac (jak by to nazwać...) nowoczesnosc przedzielona moda retro... Niekoniecznie mi to wyszło ale to co :P Dlatego wlasnie kuchania jest niby "nowoczesna" to samo pokoj Telewizyjny a srodek czyli mini jadalnia jest w takim a nie innym stylu...

 

Modele wszystkie sam modelowalem (w sumie duzo tego nie ma)...procz pokoju telewizyjnego gdzie tak: Kanapa jest Marcina z dzialu z free modelami (Dzięki :) ) Głośniki TV i DVD sa z evermotionów... No to chyba tyle...a no i roslinki to of course XFrogi :D

 

Sory za szare tło w oknach ale poprostu nie potrafię tam nic wstawić :/ A poza tym jest to wybaczalny grzech ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Renderki z tym "zielonym" przyjemniejsze, wyspa w kuchni chyba za ciężka, kanapa na 3 obrazku za jaskrawa jak dla mnie, dywan i doniczka na ostatnim zdają się lewitowć, za to szkło pierwsza klasa, obrus też się fajnie układa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale proporcje w tym wnętrzu wołają o pomste do nieba :]

 

STÓŁ, SOFA, PARAPET.....

 

po za tym jak wyżej materiały leżą /zestawienie parkietu w kuchni i paneli w pokoju???/

 

Cerata na stole - czy obrus - kto coś takiego ma jeszcze w chacie o_O i to co wisi nad stołem bleeee.

 

Oświetlenie niezbyt dopracowane - nie widac cieni na podłodze od sprzętów

 

 

 

Przykro mi ale jestem jak widac na nie - proponuje dopracować tu i tam i będzie spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xeav, maras, DraB: Dzięki

 

Błazi: Wymodelowałem :D Powinno to wyglądać tak http://www.lid-ren.com.pl/

 

RA Dokładnie :D

 

SWRSC Co do kształtu sofy - czepiaj się Marcina - to jego działo :P

 

JunioR Wiem, niestety wiem :/ Ale co do wysokości kanapy...

 

wizz Skoro sa na wyzokości 170 cm to niby drzwi mają 3 metry O_o acha spoko...

 

flesz_gordon No no krytyka pomaga :D Fał Ryja narazie nie kminię ale z biegiem czasu oświetlenie się poprawi :P

 

MOTHMAN Dzieki za pokazanie błęów :) Fakt proporcje skopałem niemiłosiernie...Małe usprawiedliwienie :P - obiekty Tworzyłem w innych dokumentach i poprostu brałem Marge-nie wiem co sie dzieje ale po Marge ich rozmiar sie zmienia:/ Dopiero teraz jak mi to wytknąłes zdałem sobie z tego sprawe - dzięki :] A co do poprawek - chyba dam sobie spokój ;/

 

.:qba:. Wiem ;] pozdrawiam równiez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności