Skocz do zawartości

Teczka 2D: thirdeye + nowe szkice 12.07


thirdeye

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 220
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

drogi autorze!

ewidentnie rysowales olowkiem (notabene genialna reka; pogratulowac, pozazdroscic). zatem dlaczego nazywamy to grafika komputerowa i umieszczamy na forum 3d maxa?? samo skanowanie nie jest chyba az tak skomplikowanym zabiegiem :P. gubie sie, o ja biedna... uprzejmie prosze o rozjasnienie mrokow mej niewiedzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=2623

 

 

Dział 2d to dział w którym możesz zamieszczać prace nie będące 3d, i te które nie sa grafiką webową; zarówno w technikach tradycyjnych, jak i cyfrowych. Poza tym można wymieniać informacje i dyskutować o tematach związanych z 2d.

 

 

po za tym ciekawie, ciekawie ;)

 

pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje serdecznie wszystkim za mile powitanie i mile komentarze.

 

giorgione - dzieki, kontury to takie post-komiksowe moje przyzwyczajenie z ktorym ciezko walczyc, a moze nie zawsze trzeba z nim walczyc. W kazdym razie prace maja juz dobre pare miesiecy przez ktore staralem sie walczyc z "konturowaniem"

Pablonardo - ja tez to lubie ;), poza tym szkic to szkic moze byc nawet 1 linia i tez moze byc fajny.

sayonerka,BeLiAL - dzieki, nizej jest jeszcze kilka :)

 

mina84 - ? (wtf) - Amrun (dzieki) juz ci wyjasnil

 

hindus - heh, dzieki :)

 

tweety - Doom na stale odcisnal pietno na mojej wtedy jeszcze mlodej psychice, chociaz w tym rysunku niewiele widac z tego wplywu. Kilka osob twierdzilo ze na ostatnim szkicu w tego posta widac wplyw Doom'a :)

 

Jeszcze kilka bazgrolow:

 

SKB010.jpg

 

SKB026.jpg

 

SKB043.jpg

 

SKB000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co można powiedzieć to -podpisać się pod poprzednimi postami !!!

Pracki stylowo niedokończone -no ale jak coś skończonego pokażesz to dopiero kolana od klęcznika rozbolą, a szczęka o podłoge rozbita i tylko zęby pozbierać aby się z kredkami nie pomieszały...

 

Pozdro;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marduk, Amrun, weedlog, Vorek, leander, tiger - dzieki, ciesze sie ze sie podobalo :)

 

giorgione - obie twarze rysowane byly ze zdjec

 

tattoo - to chyba przesada ale dziekuje :)

 

Deus - zwyklym canonem jednym z tanszych modeli (nie pamietam serii - pozniej dopisze) pozniej lekka obrobka w ACDSee - rozmiar, przyciecie, lekko poprawiony kontrast - skan wyszedl jasniejszy niz orginal.

 

smart - dzieki :) uzywam w sumie 2 - oba 2b, oba automatyczne - jeden 0,5 drugi grubszy (takiej grubosci jak zwykly olowek) takie mi pasuja najbardziej, grubasem robie pierwszy szkic ( zwykle jakies bazgrolenie ) pozniej od ogolu do szczegolu ;) malym robie jakies mniejsze detale i ciemniejsze miejsca ale to nie regula.

 

 

Pierwszy, rysowany ze zdjec :

 

SKB049.jpg

 

Reszta z glowy:

 

SKB057.jpg

 

SKB079.jpg

 

SKB083.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić, padam na kolana i kłaniam się do ziemi :) Jeżeli bedziesz kiedys chcial zeby ci ktos oczyscil buty lub sluzyl jako podnozek, to ja bardzo chetnie :))

 

Proponuje zebys kolejne pracki wrzucal do watku "speed painting", tam wiecej osob zaglada, poza tym nie chcialbym zadnej kolejnej pracki przegapic. Moglbys nas tu troszke podszkolic czasem...:) Dobra, dosc plaszczenia sie, trzeba chwycic za olowek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie powalają :o :o z poprzedniej serii pan z brudką rządzi, z tej ten stwór na końcu ale tak jam mówie wszystkie wymiatają :o kończyłeś/kończysz jakiąś szkołe co ma jakiś związek z Twoimi pracami ? aż chce sie po blok lecieć do sklepu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś niesamowitego, masz talent!!!

Bardzo lubie szkice ołówkiem, a te są naprawde wyjątkowe :)

Moja ocena tych prac: 11+/10 ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wert - dzieki, prawie sie zaczerwienilem :P wole zeby moje bazgroly zostaly jednak tutaj. Ze speedpaintami maja raczej malo wspolnego :)

 

-Pa6L0- - Dzieki :) Zgadza sie - nie rozcieram - nie lubie tej techniki, wole wszystko "recznie" robic bez skrotow, prace w ponad 90 procentach sa z mojego szkicownika A4, jedynie przedostatni rys z ostatniego update'a jest robiony na kartce A3 ale sam rysunek zmiescilby sie na A4.

 

Hindus - dzieki, jestem - i mam nadziej pozostane po jesiennej sesji ;) - studentem architektury wiec jakies tam szkolenie mam jesli chodzi o podstawy ale ja sam uwazam ze na te prace nie ma to " wykształcenie" duzego wplywu. Niestety w Polsce nie ma szkoly w ktorj moglbym sie tego uczyc :) Pobiegniecie po blok jak najbardziej wskazane :)

 

brumugun - dzieki :) ponizej jeszcze kilka.

 

r2d2- no nie konaj jeszcze bo sie C3PO zaplacze a rybki ... nie moja wina, mogles im nie pokazywac :P :)

 

General Straw, obo - dzieki

 

Siegmar - dzieki, z tymi digitalami to bedzie problem chyba, nie mam sie czym pochwalic, mowiac oglednie - nie "wymiatają" :) na dole drobna probka, w sumie nie skonczona, jak czas mi pozwoli to bitwa bedzie w pelni kolorowa.

 

LISEK - dzieki, ja nie widze problemu - trzeba brac olowek i rysowac :)

 

 

Nowe prace:

 

SKB090.jpg

 

SKB088.jpg

 

SKB087.jpg

 

Jeden kolorowy, robiony na "bitwe" na innym forum - temat: Demon Prince :) nie jest skonczony i tak dobry jakbym chcial ale nie mam juz ochoty do niego wracac. Tak na marginesie to dwie strony szkicow powyzej byly robione jako projekty do wlasnie tego obrazka.

 

ThirdeyeVSJackFrost_TD.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo minal mnie wczesniejszy update ;)... z tamtego ten sępik i jabba jest the best, z tego ta piewsza karteczka...

a tak tak poza tym, to na Twoim miejscu nie zaprzepaszczalbym tego olowka kolorem, w taki sposob jak powyzej, ale ze sie nie znam to... ma tu linka, niech looknie ;) sam zdecyduje...

 

http://www.sofos.com/adi/tutorial.htm

 

pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wole zeby moje bazgroly zostaly jednak tutaj. Ze speedpaintami maja raczej malo wspolnego :)

 

Może tak będzie rzeczywiście lepiej, zwłaszcza że ten wątek i tak już ma pewnie większą oglądalność niż speedpaint :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Third... - samemu napewno az tak duzo sie nie osiagnie, strzelam ze uczysz sie na ASP czy cos takiego (Kreska tak podpada pod to czego ucza na takich studiach)....

Jeszcze duzo zcasu zanim bede na takim poziomie swiatlocienia jak ty... narazie cwicze kreske... Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amrun - dzieki, po raz kolejny :) Dzieki za link - znam tego tutoriala - fajna technika trzeba przyznac, ale ja jestem fanem raczej innych technik.

 

hindus - dzieki, wiem wiem moje kolorki sa slabe ale walcze z nimi, z czasem moze dociagna do szkicow.

 

giorgione - dzieki za rade, dobrze ze nie widziales poprzednich moich prob z kolorem - tamte prace byly plaskie jak decha. Generalnie idzie ku lepszemu - wolno - ale zawsze :)

 

Marduk - dzieki, prawde powiadasz - nie jest to latwe ale sie nie poddaje :)

 

Wert - dzieki, nie ma wiekszej :) ... ( jeszcze ;P )

 

LISEK - dzieki, cwicz cwicz to jedyna droga :) osiagnie sie :) jestem studentem architektury - jak juz mowilem - mam jakies podstawy z tego tytulu np. perspektywe itp. ale miesiace sleczenia nad postaciami, anatomia itp. to tylko i wylacznie moja praca.

 

Kolejne 4 strony. 2 pierwsze sa swieze - z tego miesiaca.

 

SKB096.jpg

 

SKB095.jpg

 

SKB081.jpg

 

Miesnie ze zdjec.

 

SKB065.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus - dzieki, jak masz ochote to prosze :)

 

RA - heh, dzieki. Pratchett - nie bardzo, nie czytalem (tylko Dobry Omen) DOOM - faktycznie gralem jako mlodziak i na stale odbil sie pietnem na moim umysle :) Lovecraft - zawsze i wszedzie :) Dzieki jeszcze raz.

 

miwt - dzieki, a ta twarz rzeczywiscie nie nalezy do moich szczytowych osiagniec pod wzgledem wykonania ale jako studium oswietlenia spelnila swoje zadanie :)

 

Jeszcze 2 wyskrobalem ze swojego przepastnego archiwum. Szkoda ze nie moge zmienic tytulu watku - nie kazdy wie ze cos dodalem. Coz.

 

SKB003.jpg

 

SKB025.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności