Skocz do zawartości

scena 3d:rzeka


Rekomendowane odpowiedzi

Cześc. Przedstawiam swoją ostatnią pracę którą nazwałem po prostu ‘rzeka’. Pierwsze szkice do sceny powstały trzy tygodnie temu. Na projektowanie obiektów poświęciłem ok. tygodnia, najwięcej problemów sprawiło mi wyrenderowanie rzeki. Mam nadzieje że się podoba, pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Podoba mi się kolorystyka i ogólny klimat ale....kompozycja mogła by być ciekawsza, z wyodrębnieniem jakiegoś konkretnego motywu (choćby tytułowej rzeki, która nieco ginie w obrazku) Textury i modelowanie na pierwszy rzut oka wydają się piękne, po głębszym spojrzeniu jednak widać pewne niedociągnięcia (domek) Podsumowując, pracka na plus, zwracam tylko uwagę na kompozycję :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu, fajowy klimacik, najbardziej podoba mi sie prawa strona, trawa, skały, sam brzeg.

Co do lewej strony mam zastrzeżenia tylko do domku (małe, hehe), dziwnie pada cień, tzn. od pali bardzo mocny, wygląda na to że swiatło było naprawde nisko i świeciło pod domkiem (niżej niż to widoczne słońce)...nie wiem czy ktoś łapie o co mi chodzi;)

Jeszcze okienka bym głębiej osadził.

Tak czy tak pracka bardzo sympatyczna, podoba mi się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne, takie malownicze. Tak z ciekawości: renderowałeś do wielu warstw i składałeś w photoshopie, czy to jeden render ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy klimat, ale praca przeciętna... góry, drzewa, trawa i mostek;-)) najfajniejsze, domek i tekstury słabe. poprawiłbym jeszcze pianę na wodzie zwłaszcza na dole rendera bo jest płaska i nierealna. pozdrawiam, acha zapomniałem - to galeria a nie wip więc nie możesz nic poprawic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca bardzo mi się podoba tylko wg. mnie ten domek powinien rzucać jakiś bardziej konkretny cień (biorąc pod uwagę gdzie jest słońce), no i jeszcze ten cały render wydaje się troche rozmazany (ale może tak miało być ;]).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności