Skocz do zawartości

mesh smooth...cos z nim nie tak


miwt

Rekomendowane odpowiedzi

siema...mam taki problem ostatnio wykasowalem maxa 7 ...i plyte z nim bede mial dopiero za miesiac...mialem jednak 6 gdzies na plycie...i o to co sie dzieje po nadaniu zwyklego mesha na boxa...nie wiem o co chodzi..ale pewnie o cos w ustawieniach...gdzie to trzeba zmienic moze wy wiecie...tak zeby działalo juz cały czas i tak jak wczesniej w 7:)....PROSZE O SZYBKA POMOC... z gory dziekuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

wiem bo juz sie w maxie troche narobilem...a po dodaniu interations na 1 obiekt zamienia sie praktycznie w kule...wiec cos mi tu nie gra z tym własnie:) a poczytac to poczytam swoaj droga:p

 

 

eeee .... no to co ty chcesz zrobic z tym boxem bo coraz bardziej cie nie rozumiem

 

mesh smoth zaokrągla wszystko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, daj chamfer na krawędzie a już zobaczysz różnicę, jeszcze musisz się sporo o MS dowiedzieć :) Możliwe że wtedy robiłeś meshsmooth metodą classic a teraz NURMS, one inaczej działają, sprawdź obie :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie chce zrobic z boxem..wiem ze wszytko zaokrogla tylko ze mialem maxa 7 i wszytko działało jak nalezy...np postawilem przed chwila plana przeciagłem za pomoca shifta jeden z jego krawedzi....i ustawilem ja nizej...zeby powstało cos na zasadzie 2 plaszczezn zginajacych sie dałem mesha i sie stało to samo co z boxem czyli jakis jasny kolor wyskoczyl..a gdy dałem interation1 znow zrobilem to samo nadal bylo to samo...wiec albo w maxie jest jakis blad albo nie wiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz ... to juz kompletnie pomieszane ... co ma MS z maxa 6 do MS z maxa 7 ?

 

internations w meshsmooth ustawione na 0 sprawia ze wszystkie "smoothing groups" zmieniają sie na ta samą ... i dlatego jest taki efekt ...

 

ja w tym wątku kompletnie nic nei rozumiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności