Skocz do zawartości

Rendering


Sharp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 302
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jush rozmawialem z redaktorem naczelnym (na silowni :D) na ten temat, i z publikacja totkow nie byloby zadnego problemu, ale jest jedno ale nic z tego bym nie mial wiec zdecyduje sie jedynie na to by opublikowac tam jedno gora 2 totki demonstracyjne wabiace ludzi do odwiedzenia stronki ...pomysl z autodestrukcja chyba odpada na przedbiegach :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladalem wczoraj film \"Windtalker\"

i mam genialny pomysl

jedynym dobrym zabezpieczeniem jest aby tutki byly napisane w jezyku indian Navahoo (co gwarantuje ich nierozkodowalnosc)japonzczykom sie to do tej pory nieudalo wiec japonscy piraci juz na starcie odpadaja

 

oczywiecie dla zainteresowanych oferuje kursy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak nie było mnie 4 dni i juz takie zmiany...Ale zaczynam od początku.

1) moja ksywa to saygon( nienawidzę jak ktoś piszę sajgon)

2)mimo pogłosek nikomu nie wpowiedziałem wojny( poza drsami)

3)Ja tylko mówię że Warchol jest dla mnie beznadziejny jeżeli chodzi o sztukę w wersji przekazu

4) gratulacje dla klicka

5)Dobra rada dla wszystkich na forum nie pijie 0,7 tequil-i na 2 w 10 minut

:D:D:D

5)Wiele dzieł powstało przez przypadek, ale dla mnie to nie jest istotne jak powstały tylko jak może być interpretowane.

6) ostatnio byłem w zakopanem i na wystawie prac HASIORA- polecam koleś był genialny i gdyby nie tytuły to jego dzieła byłyby bez sensu ale z tytułem nabierają znaczeniq- więc dzieło to nie tylko sama praca artystyczna ale i tytuł- podstawa interpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ppamiŕtasz jak ci mˇwili ze miko│aj wchodzi przez komin??Teraz bŕd▒c du┐ym ch│opcem wiesz ┐e to nie prawda.Rodzice nie zawsze mˇwi▒ ca│a prawdŕ.

a tak na marginiesie ka┐dy wie ┐e miko│aj wchodzi przez drzwi, podobnie jak dziadek mrˇz.:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezusicku ... kaj wy jestescie .... w waflowni czy co .... czy to forum max3d zeby o kapuscie w maxie gadac .... :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No ale powaznie to jest chyba rzeznia ... ja bym jeski jush to tak .... stworzyl kule a nastepnie ubieral ja takimi pozawijanymi platami modelowanych boxmodellingiem a reszta to znaczy 95 % roboty to chole**** ciezka robota

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano w przyp│ywie dobrego nastroju stwierdzi│em ┐e jako moderator powinienem wiedzieŠ co jest w tym tajemniczym dziesiŕciozak│adkowym threadzie... To by│ b│▒d... Dla osˇb z podobnie g│upimi pomys│ami zrobi│em mapŕ tego co siŕ tu znajduje:

 

Czasy archaiczne (1-5 zak│adka):

 

Profesjonalny rendering -> Si│a sprzŕtu -> Si│a sprzŕtu a umiejŕtnoÂci grafika -> Sztab grafikˇw a pojedynczy twˇrca -> Max vs. Softimage XSI -> Smugi Âwiat│a -> Ch│odzenie procesorˇw -> Ch│odzenie cieczami -> Przysz│oŠ procesorˇw -> Kontuzje komputerˇw -> Tutoriale Profa -> Wizje narkotyczne -> Przebudzenie -> Si│a sprzŕtu a umiejŕtnoÂci grafika -> Wizje narkotyczne

 

Czasy nowo┐ytne (6-10 zak│adka):

 

Tutoriale i zabezpieczenia -> ArtyÂci a 3D -> Talent -> Pierdolenie o sztuce -> Rekordowy thread -> Filozofia -> Psychoza brata Klicka -> Warez -> Rze╝by z gˇwna a zdjŕcia puszek -> Pierdolenie na ca│ego -> O Âwiŕtym Miko│aju -> O studiach

 

A tak w ramach tematu... PowinniÂcie siŕ cieszyŠ ┐e chodzicie na prymitywne studia... Na co poniektˇrych w dziekanacie kombinuj▒ jak tu spuÂciŠ studenta w oczku klozetowym... Chodz▒ s│uchy o pracy doktoranckiej o praktycznych szansach takowego przedsiŕwziŕcia. Ach ci studenci-wazeliniarze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wie stalo

l kazdy juz wie ze to najbardziej fajowski thread

zakres poruszanych tematow i gleboka ich analiza ,zakres wiedzy praktycznej zaslyszanej okultystycznej (chyle czola p.h Lovcraft)

a to wszystko podsumowane w jednym poscie

obdarte z tajemnicy, pozbawione duszy ,wywleczone ,obnazone , okaleczone

 

o marnosc nad marnosciami:mad:

zguba nam zguba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności