Skocz do zawartości

Rendering


Sharp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 302
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Prof: WidaŠ nie zagl▒dasz na komentarze/propozycje (tam g│ˇwnie bywam)... Jak mo┐na ┐yŠ w takiej niewiedzy? :D

 

A Klicek nie zostanie moderatorem z powodu 1000 postˇw. Po prostu siŕ nim stanie wraz z odÂwie┐eniem forum.

 

Aatrapa: Dwie sprawy. Thread fajny... Ale od d│u┐szego czasu nic sensownego nie poruszaliÂcie. Druga sprawa to twˇj avatar... Zadbaj o URL dla niego bo inaczej nikt go sobie nie obejrzy.

 

Sporo czasu temu trwa│a debata nad twoimi tutorialami Prof. Hmmm, jakby chcia│ to mˇg│bym ci przekazaŠ parŕ swoich. A tak swoj▒ drog▒ to czemu nie tworzysz nowych prac? Wiesz gdyby zosta│ wyrˇ┐niony, w galerii to twoje tutoriale na pewno mia│y by wiŕksze wziŕcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie mam ostre urwanie dlowy przedwczorraj moj dzien skonczyl sie o 5 rano a nastepny zaczal sie o 6 rano czyli 50 minut pozniej tak wiec ciezko mi znalezc czas by odwiedzic dzial komentaze i propozycje ... choc dosc czesto tam bywalem nawet pare tematow postawilem :D (pewnie dlatego nie odwiedzam bo po jakims wypadku chyba na serwie adka nie przychodzily mi informacje o tym ze jest odpowiedz na posta ... wiesz odpowiedziec na posta to chwila ale zeby eksplorowac forum w poszukiwaniu ciekawego tematu to jush inna sprawa ) obiecuje ze cos niedlugo sie pojawi bo powstanie toturiala bedzie rownoznaczne z z powstaniem jakiejs pracki ... narazie jestem pochloniety rysowaniem loga przybytku rozpusty jakim bedzie www.3d-dimension.com ... a teraz zmykam zerkne tylko na komentarze i propozycje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze tak

ale na razie serwis jest nieczynny :(

najlepiej zalozyc sobie jakas darmowa stronke wizytowkowa a choscby na wirtualnej dac tam troche sciamniawy jakis rysunek i stworzyc sobie tam katalog z obrazkmi niewidoczny ze strony htmla mozna by dodac tam jakies obrazki co sie z nich np czesto orzysta albo wkleja w power gg za posrednictwem takiej komendki \\img .......... a tu troche linka do htmla i co najlepsze nie bedziesz uzalezniony od zadnego │osia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie, ogladaj▒c kolejna prackŕ pana P│onki (Dj Amok) pt. jurassica przesz│a mi przez g│owŕ myÂl czy nie proÂciej by by│o lecieŠ do lasu z aparatem fotograficznym by zrealizowaŠ to samo. (Zdajŕ sobie sprawŕ ┐e przyznawanie siŕ do tych myÂli na takim forum jak to jest prawie rˇwnoznaczne z g│oszeniem herezji) PomyÂla│em 3 sek. pˇ╝niej jak w│aÂciwie mo┐na odrˇ┐niŠ super realisyczna pracke od oszustwa. Jako przyk│ad podam prackŕ pt. S│oneczny dzie˝ (1 i 2) DJ Amok\'a (nic do niego nie mam - te pracki poprostu zmusi│y mnie do rozmyÂla˝) gdzie to ┐e pracka jest faktycznie robiona na kompie mo┐na poznaŠ w zasadzie tylko po tym, ┐e przy kolumnie kn▒tcza roÂlinki przechodza troszkŕ przez postument.

 

Pytanie moje brzmi: Czy autorzy scenek full reality powinni dodawaŠ do swoich scen drobne elementy pozwalaj▒ce stwierdziŠ jednoznacznie, ┐e pracka by│a zrobiona na kompie?

 

W tym temacie polecam obejrzenie animacji \"1 maja\" nagrodzonej na tegorocznych targach DigiTechMedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod ┐adnym pozorem nie powinni dodawaŠ bugˇw. Trzeba zawierzyŠ autorowi, czy zrobi│ to w maxie czy aparatem fotograficznym. Chocia┐ zawsze mo┐na poprosiŠ o scenŕ maxow▒:) OsobiÂcie uwa┐am, ┐e je┐eli kto lubi fotorealizm powinien robiŠ to jak bajbardzie ┐etelnie. A czy warto to ju┐ zale┐y od cz│owieka. Mi mˇwili, ┐e w 3D powinno siŕ robiŠ sceny ktˇrych nie mo┐na zrobiŠ w Âwiecie rzeczywistym, ale ten sposˇb myÂlenia odszed│ ju┐ w zapomnienie.

Bacry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie ...niby z dalszej perspektywy to sie wydaje nonsensem ale przygladajac sie z bliska na temat renderingu bardziej zmyslnego mozna tworzyc postacie ktore nie istnieja postacie ktorych nie utozszamia sie z zadnym aktorem postacie ktorych nie poprosi sie o autograf

mozna odtwarzac realia lat wczesniejszych ... kamera jush tego nie uchwyci bo jak skoro dana rzecz juz nie istnieje istnieja tylko powiedzmy ludowe przekazy zapiski czy ryciny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zasadzie tez nie jestem za dodawaniem jakis bugˇw, ale za inteligentnym i przemyslanym skomponowaniem sceny (jak sie robi full reality to raczej trzeba wszystko przemyÂleŠ - chyba ┐e robi to za ciebie jakis zajebisty plug, ale to inny temat) ┐eby mozna by│o pokazac palcem: \"... o widzisz to w lewym dolnym rogu jest ...\"

Bo chodzi o to, ┐eby nie trzeba by│o robic zamieszania (komisyjne sprawdzanie pliku MAX\'a itp. ;) ) tylko jak cz│owiek inteligentny samemu doszukaŠ siŕ tych szczegu│ˇw... i stwierdziŠ: co za goŠ....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jakos mi sie nie obilo jedyna zecz z nowinek o ktorych praktycznie nikt jeszcze nie wie to to ze animacja UNDO ma byc przerobiona na wersje brazilowska renderowana na stacjach roboczych w californi i wystawiona na spluterze ... ale tu tylko pogloska ... nigy z pewnego zrodla ale jakos trudno w to uwierzyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. noe bylo mnie tu pztrez 3 dni i juz 2 strony czytania.A co do tego co zronbił gotham to nie uchwyciłes w swoim skrócie całego pięknie tego topicku.to pierdol.... jest bardzo ważne w życiu każdego czlowieka. pozwala sie odstresowac i stwierdzić że jednak sa tak samo dziwni ludzie jak ty. a klorystyka mi sie podoba bo oczu nie męczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do streszczenia to nie chciałem nikogo urazić. Mówiłem już o tym raz i więcej się nie powtórzę. Wszystkich serdecznie zapraszam do udziału w bitwie. Fajnie jest mówić, ale to nie mowa świadczy o umiejętnościach grafika. Temat jest tak szeroki że nawet ty Prof. (zwolennik wizualizacji cieczy w moim odczuciu) może sobie obrać odpowiedni cel. Aby wszystko było jasne, wezmę w niej udział, nie mogę jedynie obiecać że doprowadzę do końca swoje zamierzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powale was wszystkich pomyslem jak i realizaja tego pomyslu

 

zamierzam zrobic super realistyzny rendering wszechobecnego osrodka gazowego jakim jest powietrze

 

aby bylo mi trudniej (nie lubie isc na latwizne) zastosuje standardowy render max\'owy sena bedzie sie skladac z 300mln polygonow i zostanie poteksturowana urywkami z Koranu

 

niech zydzi mi wybacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurr..... wiece co.... uwazam sie za osbe spostrzegawcz▒, ale dzisiaj ten pogl▒d pad│ trupem...

podra│em sobie ten filmik \"1 maja\"... rormalnie pobieralem go pˇ│ dnia, bo sz│o jak krew z nosa... i przez te pˇl dnia w sumie zapomnia│em co pobiera│em... no i jak sie juz pobra│o to w│▒czy│ŕm zeby obadaŠ sprawe co ja tam sassa│em.

i no i zacz▒│em sie irtytowaŠ co to do hcolery jest... Âci▒gam pˇl dnia zeby popatrzyŠ jak kto nagra│ sobie kamerk▒ klatke schodow▒... normalnie ┐enada... i dopiero lampa mi sie zapali│a jak zobaczy│em ten rower.... normalnie szok!!! potem ogladalem to jeszcze kilka razy aby nacieszyc zmysly ;-)))

wielke gratulacje dla autora!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio ogl▒delm wszystkie fajne animacje ktˇre zgromadzi│erm na kompie i niektore sie nierstarzej▒. tn GREY - Âwietna animacja, albo THE HUNT te┐ polecam, teraz tylko jeszcze kateda na du┐ym ekranie ... to bedzie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kto chce to mam DC i chŕtnie se przez niego moge wymieniaŠ. a co do serwera kl;icka to jest nieco zawalony i nie moge nawet na niego wejÂc. a ye animacje wygrzebalem z postˇw na 3dbuzz i inych takich.a jak kto postawi serwer to obiecuje ┐e dostanie │adn▒ niespodziankŕ na niego. - ostatnio bawiŕ sie w Âwiŕtego miko│aja:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!!

 

DZisiaj postaram sie oproznic serwa i poprosze zeby nie wchodzili na niego od 24 do rana :-) powinienes mniec okolo 30 kbs :-) wiec chyba nie bedzie problemu :-) mam nadzieje ze wzucisz mi wreszcie to co miales mi wrzucic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sznse sa nik│e bo co mi sie maxymalnie wszystko wali. staram sie teraz komus to przeslaŠ, bo mi cos provider zjeba*** z sieci▒ i nawet poczty nie mogŕ odebraŠ. szukam obecnie darmowych ftp w sieci ( potrzebne mi jest na to okolo 60 mega na ftp) - dziele to na kawalki i prˇbuje wrzuciŠ na coÂ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!

 

Niestey jestem pasiw na dc ale spoko moge miec lacze 2 mb nie pasiw :) wiec mow na jakim hubie sie spotykamy daj cynka na gg tylko zeby to byla godzina najlepiej od 10 do 15 i od 22 do 6 rano :) bo wtedy cafe mojego kmpla jest czynna :D i sciagam to w sekund 5 :) i wzucam na ftp i zminiam haslo (joke) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności