Skocz do zawartości

Szkicownik Woznkt'a


Woznkt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm... trudno cokolwiek powiedzieć, z obrazków wynika że lubisz rysować kamienie :) zaobserwowałem też tam drzewa z jednego obrazka. Lepiej jak byś przedstawił coś bardziej zróżnicowanego, np. siakiś krzaczek lub jelonka itd. Bo z tego co tu widze dużo naprawde niema do komentowania. Chociarz obrazki 4 i 5 podobają mi sie. No może ten nr. 3 też nie jest tak do końca zły. W każdym bądź razie można powiedzeć że to nie pierwsze rysunki i kreska jest swobodna i styl masz naprawde dobry!! No i tyle co chciałem zakomentowac.

Pozdrowienia i życze dalszych udanych projektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięks chłopaki. Co do ostrości i czytelności to się zgadzam (sam bym się nie domyślił co na tych obrazkach jest), bo robienie jakiś kamyczków to fajnie, ale podzielenie tego na jakieś plany to już za ciężko (do ładnego zakreskowania :P).

 

Na razie dam tylko taką speed kolorowanke

tatry4kolor7pi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawialem co przedstawia 4 rysuneczek i mam odpowiedz, reszta jest czytelna i ladnie wykonana, choc te takie kreskowe cieniowanie moze poniekad utrudniac ocene reszty elelentow, szczegolnie w duzej ilosci obiektow blisko siebie.

niemniej mnie sie przedstawiona przez Ciebie kreska podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że lubisz kamyszki ale zdecydowanie lepsze są pojazdy...kreske masz naprawde ciekawą i orginalną ale rysując nia kamyki jest to coś tak nie konretne że aż czasem słabe. głównie nie podobają mi się 2 piersze prace, a te pojazdy są najlepsze...reszta dla mnie bez większych emocji ale neżle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade na działeczkę pojeździć na konikach, więc i pewnie jakieś szkice im zrobie mam nadzieje (chodź ostatnie jakie próbowałęm zrobić były tragiczne....one wciąż się ruszają, nie wiedzieć czemu.....)

 

Dzięki za opinie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak patrze na te 2 pierwsze z ostatniego update

(tj : http://img250.imageshack.us/img250/1973/untitled26ef.jpg i http://img250.imageshack.us/img250/8901/untitled30po.jpg) to bardzo przypominają mi rysunki zamieszczone w takiej książce co ją mam na chacie o indianach :) bardzo fajnei wyszło powinienes sie pobawic w tych klimatach typu westerny itp bo te deski i wogóle całokształt bardzo fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O no to ja tez malo oryginalnie sie wypowiem, ze mi sie podoba :-) Fajna kreska, tylko momentami nie widac glebi, ale to chyba juz ktos pisal ;P no, a co do ostatniej 360-tki, to na jej przednim prawym kole chyba cienia zabraklo;-)

a tak ogolnie to spoko :-)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności