Skocz do zawartości

Postac 3D: Barbarzynca(Update)


Matti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

yyy.... nie znam się na barbarzyńcach (:p), ale czy aby napewno mają tylko połowę ucha przyklejoną do głowy?? :> Ogólnie twarzyczka niczego sobie, chociaż zmarszczki na czole wydają mi się zbyt głębokie i ostre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sof_pl- A ja uwazam ze to bardzo dobrze ze jest za wysoko, choc dokonca nie wiem o co ci chodzi.

Naj wiekszym bledem jesli chodzi o twarze itd to ze sa za symetryczne, Ma byc jak najbardziej nie symetryczna, Dlatego tez mam nadzije ze jak zweldujesz polowki to pozmieniasz co nie co:)

 

Dawaj dawaj!! Tez czekam na dalsza czesc:)

 

PS dzieki za siateczke :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bardzo fajnie :)

Tylko twarz i ciało troche wyglądają mi na przecięte w pół...

Ale Ja się tak dobrze nie znam więc pewnie się mylę... ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest lepiej niz na poprzednich renderach ale bym mu jeszcze cos pozmienial:

1. ma bardzo dziwna szyje tzn. miesien mostkowo-obojczykowy-sutkowy powinien miec przyczep za uchem kolejny przy wewnetrznej stronie obojczyka

2. przez powyzszy blad krtan z jablkiem adama wyglada jak winogrono

3. dziwnie wyglada linia obojczykow

4. zrob mu wieksze miesnie kapturowate i najszersze grzbietu, powinien miec takie pletwy z tylu jak "pudzian"

5.zbyt wyraznie zaznaczyles niektore miejsca: glownie przy miesniach prostych brzucha

6. luk zeber wyglada dziwnie, jakby byl w odwrotna strone

7. poprawcuj nad rekami

 

pod spodem zaznaczylem te miejsca :)

 

pozdrawiam, vetis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to bardzo nienaturalnie. Mięsnie brzucha, żeber, "piersi", wszystkie nie trzymają się kupy. Jego ramiona są też przy wielkie oraz łączenie przy szyi jest bardzo kiepskie (o ile połączyłeś).

 

 

Przy mięśniach staraj się nie używać ostrych krawędzi bo to bardzo unienaturalnia obiekt organiczny. To by było na tyle. Radziłbym zacząć cały model od nowa jednak tym razem poprzeglądaj jakieś siatki itp. pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

o widze ze sie model nie podoba;) no trudno po to dalem go do wip`a zeby bylo dobrze jednak nie do konca zgodze sie z max`em. ale mniejsza z tym

troche pozmienialem miesnie juz nie sa "nabrzmiale", i daje jeszcze siateczke na zyczenie

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bende się za dużo rozpisywał .... postaraj się aby mięśnie były zbliżone +/- do poniżej załączonych refek, wtedy nikt się nie będzie czepiał ...

 

image031ab.th.jpg maxmuscle030803prejudging0017f.th.jpg

 

Patrząc na tych ludzi a następnie na twoją postać, można dostrzeć "malutką" różnice.

 

PS: zerknij czasem na google ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie nie mam nic przeciwko ze sie czepiacie po to dalem to do wip`a zeby poddac go krytyce. wiem ze nie jest on anatomicznie idealny;) ale to glownie dlatego ze nie mam czasu na studiowanie anatomii. wiec jesli cos nie pasuje wam to walcie smialo. dobra krytyka najepszą motywacja;)

Thx i pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności