Skocz do zawartości

[scena]


mateusz_s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

fajne fajne tylko mi nie pasuje troche texturka drewna, można bo poprawić treść na kartkach jakaś fajniejsza czcionka albo jakieś wykresy ale ogółem pracka na plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praca ma mily klimat, ale uwazam ze do oswietlenia mogles uzuc directional light, skylight, ablo cos innego o rownoleglych promieniach bo scenka raczej nie wyglada na "wieczorna" oswietlona lampka. mnie akurat teksturka drewna sie podoba ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za uwagi, jak wspomnialem uzylem do tej scenki 3dsmax7.0, co do cieni chcialem uzyc area shadows jednak w mental ray nie da rady, nalezalo uzyc raytraced shadows. oczywiscie zawsze mozna zrobic kompozycje i zlaczyc w PS-ie ale chcialem zeby scenka wygladala dobrze zaraz 'po wyjsciu' od maxa, ostre cienie przy ksiazkach moga rzeczywiscie troche razic... ale co do texturki drewna powiem szczerze ze mi osobiscie sie podoba.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracka fajna, szczególnie "efekty kaustyczne" ;] Oprócz tego co powiedzieli inni, mogłeś wybrać jakiś ciekawszy tekst dla kartek niż spis wyrazów ze słownika :)

 

chcialem uzyc area shadows jednak w mental ray nie da rady

Da radę ;] Wystarczy użyc któregoś światła typu area i ustawić jego wielkość a cienie same wyjdą

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do slow z tych kartek, owszem nie maja wiekszego znaczenia, ale to celowo, ponieważ tytuł tej pracy brzmi: "Empty Glass, Empty Words"... chodzi o to ze ktos kto pisal te slowa tracil tylko czas bo same w sobie jedno po drugim nie ma zadnego znaczenia - sa puste tak jak ta szklanka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności