Skocz do zawartości

scena 3d:zamek


urban

Rekomendowane odpowiedzi

postanawiam zrobić zamek. Jest on w fazie końcowej modelowania (jest kilka bugów) jutro postaram dać update z postaciami (ludność żołnierze na murach itd) moja scena nie tyko będzie przedstawiała zamek ale równiez okolice (farmy młyny piekarnie)

 

zamek1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeżeli zamek będzie w oddali to myślę że takie detale wystarczą ale jak ma być tak jak teraz to jednak musisz w to troche więcej pracy włorzyć. Z drugiej strony jakbyś umieścił takie lego'wate (klockowate) postaci to mogłoby to fajnie wyglądac :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. moja opinia jest taka.. napewno nie wyglada ten zamek na koncowa faze modelowania.. budynek po prawej stronie to tylko mare razy zrobiony extrude i moze bolean z boxa .. proporcje sie nie zgadzaja kompletnie.. schody troche jak wentylatory wygladaja.. brak drewnianych konstrukcji.. mury dziwnie kanciaste.. jedynie co mi sie podoba to ta szubienica :P . . moze jakas fose przydaloby sie zrobic.. proponuje poogladaac fotki zamkow przykladowo polskich.. bo sa naprawde piekne .. porownaj sobie z twoja praca i pozniej odpowiedz na pytanie czy aby napewno to koncowa faza modelowania.. mam nadzieje, moja krytyka Cie nie zniecheci ;) pracuj pracuj.. a beda efekty.. Pozdro.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... ogólnie może być ale jest jeszcze dużo błędów i niedociągnięć.

1. proporcje - znikome - bardzo słabe zwłaszcza w tym narzędziu do zabijania i budynkach

2. dużo błędów logicznych, np. jak ktoś ma wejść na wieżyczki skoro nie ma żadnych schodów itp.

3. nazwa wątku - racze powinno nazywać się twierdza a nie zamek, biorąc pod uwagę to, że jest nawet rynek.

4. budynek z lewej strony głównego jakoś się rozszerza u góry - jak ma być bajkowo to raczej praca nie wyszła

5. ten sam budynek ma dziwnie wysoko okna, u góry przydał by się mały chamfer dla wygładzenia

6. nie wiem czy wiesz, ale brama, przejście zawsze musi byc dostępne a w tym przypadku stragan zasłania wejście do budynku

7. w takich czasach gdzie były podobne zamki, narzędzia do powieszenia były na środku placu, po to aby ludzie czuli respekt

 

Ogólnie jest kilka błędów, złożona praca to nie jest, ale może być.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności