Skocz do zawartości

[scena] Jepetto


HEKTOR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

 

 

Zrobiłem taką małą prackę w przerwie miedzy innymi pracami. Głównie męczyłem się z kamerą i światłem. Mam nadzieję że wam się spodoba.

 

 

 

Czysty render: http://www.tibik.nazwa.pl/Grafika/Forum/5jpg.JPG

 

Sepia: http://www.tibik.nazwa.pl/Grafika/Forum/Kopia5jpg.JPG

 

 

 

Inspiracją była dla mnie praca Robertusa „Pustelnia”.

 

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam!

 

 

Nazwa wątku jest dobra. Kliknijcie nowy temat i zobaczcie tam nad tym gdzie się wpisuje nazwę.

 

A swoją drogą dzięki za komentarze do pracy, nie będę pisał że u mnie rendering jest słabą stroną i inne wymieniać rzeczy, u mnie całe 3D jest słabe jak i wszystko inne.

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slabiutko niestety :/ Przede wszystkim lezy kompozycja, jest fatalna....lewa gorna polowa obrazka calkowicie pusta a srodek bardzo przeciazony. Wazon uciety bez zadnego uzasadnienia, nie dosc ze wisi w powietrzu to jeszcze jego usytulowanie w srodku kadru i jakis bardzo dziwny DOF daja nieprzyjemne wrazenie ze cos zaslania nam ogladany obraz i odruchowo ogladajacy grafike usiluje ten element ominac wzrokiem. Z kwestii formalnych lezy teksturowanie szczegolnie duzych pustych powierzchni (sciany, podloga , sufit).

Szkoda ze tak to wyszlo bo wydaje mi sie ze pomysl na prace miales calkiem niezly i przy okazji nieszablonowy. Kiedy patrzy sie na ta scenke po raz pierwszy przez chwile czuc jej klimat niestety to wrazenie szybko znika pod naciskiem sporej liczby powaznych bledow.

 

Mam nadzieje ze nie masz mi za zle tej przydlugawej (ale szczerej) oceny.

 

Pozdrawiam i powodzenia w dalszej pracy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

Dziękuję wam za komentarze, postaram się teraz bardziej rozpatrywać pracę pod kwestią ustawienia kamery i rendering (chociaż u mnie kuleje). Dzięki Archangel za komentarz, do końca nie wiedziałem co jest źle, a teraz wiem czego unikać.

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności