Skocz do zawartości

HaLord's PORTFOLIO...


HaLord

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę tu na forum, że mamy zalew PORTFOLII(ów?) :D No to jak tak sie bawicie to ja też coś dorzucę do oceny. Oczywiście chciałbym abyście ocenili samą stronę i jej wykonanie, a nie jej zawartość (moje prace które tam umiescilem to jest nadal parodia ale cóż zorbić...). Chętnie wysłuchał bym również waszych propozycji odnośnie tego co można by ulepszuc/zmienic.

http://halord.host.sk/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hehe no ja wiem, ze powinienem coś o sobie napisaś... mialem na poczatku taki zamiar, ale później zwątpiłem bo... co ja bym mial tam napisac?- Nazywam sie tak a tak; mam tyle i tyle lat; interesuję się tym i tym; jestem taki a taki... ekhem cóż za kiepska autoreklama ;) i tak uznałem, że jedyne co warto tam umiescic to jakies dane kontaktowe bo one się mogą jeszcze jako tako komuś przydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO dane umieszczane w zakładce o mnie są niezbędne i koniecznie, ludzie lubią wiedzieć z kim maja do czynienia, po samych pracach - można niekiedy wyciągnąć niewłaściwe wnioski - bo zlecenia są różne a poziom wykonania zależy od tego jakim budżetem dysponował klient,

Jeżeli nie masz co, lub nie wiesz co napisać o sobie, to tym gorzej dla Ciebie i tu nie ma co się rozpisywać bo to oczywiste. A to co jest brzmi - "nie interesuj sie" i nie zachęca do kontaktu.

 

Co do strony - to może i jest ciekawa - rusza sie i w ogóle "zabawowa" skłania bardziej do wniosku że inspiracje czerpałeś z długiego siedzenia przed grami komputerowymi - co nie zawsze ludziom się kojarzy z profesjonalizmem. Skromniejszą stroną niekiedy można zwojować więcej - a To co jest, jest raczej przegadane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie działa pod operą ;O

Zmień tylko to- jak jest wybór www, grafika prace multimedialne to zrób podpis co to jest "on mouse over" a nie "down"

a i pisze się "loading" a nie "loadnig"

Podoba mi się ten nawigator z trzema przyciskami ale reszta strony jest trochę mało różnorodna, inaczej mówiąc nudnawe jest to ciągłe powielanie zaokrąglonego żłobienia w metalu. tyle ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOTHMAN: właśnie tak to wygląda, że za bardzo nie mam nic do powiedzenia w swojej kwestii co jest pewnym problemem psychologicznym... jednakze portfolio jest po to aby pokazac moje umiejętności a nie moją jaźń (aczkolwiek masz rację, ze dobrze by było cos tam napisac). A co do inspiracji to heh... zupełnie nie trafiłeś bo ja wogole nie gram i nie interesuję się grami komputerowymi... raczej chciałem zrobić trochę nietypową stronę bez komercyjnego zabarwienia co wielu uznało by za błąd, ale smiesznie by to wygladało gdybym silił się pokazac moje syfiate pomysły w profesjonalny sposób... to by była dopiero parodia...

 

Dave: z tym on mouse over to nawet trafny pomysl... takie małe a cieszy :D a ten loadnig to iterowka jest... uuups...

 

Bacry: tych obrazków narazie nie mozna dac wiekszych bo jeszcze ich nie wrzucilem na serwer... a wogole to ona są tak badziewne, że aż szkoda się pogrążać... a jak są małe to tego nie widac (to pewnien "hłyt marketindody" :D)...

 

PS. pewnie zaraz usłyszę zarzuty, że: po co pokazuje te miniatury skoro sie ich wstydzę... heh no cóż... jak ktos na to patrzy i mu sie to wydaje nawet interesujące to jest szansa, ze się ze mną skontaktuje i albo da mi zlecenie, albo chociaż będzie się starał zweryfikowac moje umiejętnosci - wtedy i sam siebie mogę sprawdzic a do tego mam motywację (oczywiscie z tym to uwazam bo po swiecie chodzi wiele idiotow ktorzy szukają jelenia do wykonywania pracy). Póki co taka strategia jest dobra... no chyba, że za jakiś czas będę w cenie to wszystko sie zmieni (tiaaa marzenie hehe :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie podoba mi się menu, bardzo fajnie i dynamicznie wyszły te animacje. Ciekawy jest równierz preloader. Przyczepię się jednak całości stronki która mi nie podchodzi absolutnie. Pojechałeś strasznie z photoshopowymi bevelami i cieniami, wygląda to raz że nieprofesjonalnie a dwa: nieestetycznie. Druga sprawa to ikonki, są nieczytelne, trudno się zorientować do czego niektóre odnoszą a to już jest zaprzeczenie idei ikonki. Przydały by się podpisy(np. przyczewpiane pod kursor, łatwo we flashu się coś takiego robi)

 

I jeszcze raz podkreślę, pomyśl nad tymi bevelami bo aż kłują w oczy, może tło by też się przydało zmienić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra poprawiłem wybór działów, teraz opis pojawia się "on mouseOver". Dodałem ponadto duże wersje moich prac (teraz to mi sie oberwie :P).

 

Vorek: Te ikoniki i bevel'e to etap przejściowy. Kiedy zaczynałem robić tę stronę nie miałem konkretnej koncepcji co do ich ostatecznego wyglądu, a to dlatego, że nie byłem pewien czy mi sie uda to wszystko wykonać w tym flashu. Priorytetem było dla mnie napisanie samego programu w AS ktory by w ogole działał. Teraz kiedy już to zrobiłem mogę w prosty sposób podmienić grafikę i pomyslec nad dopieszczeniem całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpie flash'owych stron, moze z tego powodu moja opinia bedzie taka, a nie inna, bo nawet jeśli layout troche przesadziłeś z tymi bevelami, embosami itp to specjalnie to nie przeszkadza (ale bym zmienił) ale te wszystkie chrupania, chrząkania, piskania to najechaniu na linki to jest tragedia.

 

PS. choć preloader rzeczywiście ciekawie wyszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności