Skocz do zawartości

[postać] pierwsza w życiu


F.T.O

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

uhh korzystałeś z referek? nogi kaszanka, tekstur brak :( ,dłonie i szyja mają dziwne smoothowanie. Gałki oczne przekręć do góry by mu się tęczówki lekko schowały pod górne powieki to nie będzie miał wytrzeszcza. coś sie mu powaliło pod dolną wargą. ale jak na pierwszą nie jest tak tragicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nogi troche tak, a z tekstur to jestem największy lescz. szyja troche dla mnie trudna a z rękami co nie tak ?? Oczy już poprawione, o dolna warga to kolczyk :)) jeszcze mi wyskakuje jakiś błąd i koło szyji, wgniata się koszulka (przyjżyj się)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie głowa podoba jak na pierwsza głowe jest bardzo niezle :D (mi cos głowy nie wychodza wiec jestem pod wrazeniem) ale reszta ciala pozostawia troche do zyczenia :/ ale nie przejmuj sie jak na 1 postac jest bardzo ok, troche pracy a bedzie z ciebie niezly grafik :D powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz wszyscy tutaj błedy wymienili, to ja powiem cos od strony textur, jakbyś się do nich przyłożył to by było znacznie lepiej, jakies oswietlenie, render i by było spoko, jak na pierwszy model, ładniej by to poprostu wizualnie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, wszyscy chwalą tylko gołowe która nie jest moja :) głowy nie zrobiłem sam bo jak próbowałem ją zrobić to komp mi tak mulił że szału dostawałem. Przypuszczam że na mojim kompie do byście nic nie zrobili :)) Teksturowania to ja wogle nie umiem-może jakas podpowieć ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie napisales ze to glowa z posera.. a tu wszyscy mysleli ze to twoja :).. oj oj ...Duzo roboty przed toba.. posciagaj sobie referencje postaci ludzkich a najlepiej rob na ich podstawie.. No moze by sie tak nikt nie czepial gdybys dal faktycznie tytul: nieproporcjonalny platelinowy ludek z glowa z posera :) Proponuje abys popracowal najpierw nad modelowaniem a potem zabierz sie za texturki bo o tych co sa lepiej sie nie wypowiadac..Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności