Skocz do zawartości

Nietypowe śląskie spotkanie max3d.pl w Gliwicach


chveti

Który termin najbardziej Ci odpowiada?  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który termin najbardziej Ci odpowiada?

    • 10 wrzesień , sobota
      0
    • 11 wrzesień , niedziela
      0
    • 17 wrzesień , sobota
      0
    • 18 wrzesień , niedziela
      0
    • 25 wrzesień , sobota
      8
    • 26 wrzesień niedziela
      1


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Możliwe godziny rozpoczecia meczu : 9:00 & 18:00 , nadto niedziela wolna jest cała więc godzina dowolna.

 

24 września , sobota/

 

jesli 9 to spotkanie po meczu jesli 18 to raczej przed :]

jest nas kolo 12.Dawac znac tu albo jak zawsze na gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem opis na bardziej reklamujący ;)

 

Przybyliśmy do Gliwic o godzinie umówionej.AGmakonts z koleżanką sprzątneli mnie spod dworca...Udaliśmy się na rynek czekając na rzuq'a.Rzuq dojechał , Ra niestety nie mógł przybyć ponieważ nagle coś mu wypadło.Nic , jako że było nas tak mało zamiast meczu na 13:30 wkręciliśmy się na godzinę 16 na mecz Panów z firmy Catheringowej za co bardzo im dziękujemy.Panowie naprawdę okazali się świetnymi graczami (w gry komputerowe także!) , a i również ziomek prowadzący imprezę okazał się zapalonym graczem więc przed rozpoczęciem meczu porozmawialiśmy sobie o CG i grach.Przeszliśmy krótkie szkolenie , maski na twarz , markery w dłoń i w drogę.Pierwszy scenariusz ZDOBYWANIE FLAGI NA SZCZYCIE BUDYNKU. Dwa składy: chveti,AGmakonts,rzuq vs. 3 panowie z firmy.Niestety pomimo pozorów przegraliśmy mecz.Mateusz (rzuq) i Adam (AG) odpadli jako pierwsi.Zostałem sam vs.3 , zestrzeliłem 2 (nie wiem jakim cudem) i został jeden , przebiegłem koło niego a on otwrzył ogień , udało się przebiec więc już byłem przy drugim piętrze budynku (graliśmy na poligonie) i nagle doleciała do mnie kula :P.Później był rewanż , trzymaliśmy się długo ale jednak panowie mieli doświadczenie...i znowu przegraliśmy ;] Później graliśmy jeszcze TDM , CTF , Rambo (DM).Naprawdę zabawa była przednia.Paintball to faktycznie świetna gra zespołowa.Uderzenie nie boli za bardzo ale w całą grę wysiłku i bulu trzeba troszkę włożyć.Naprawdę polecamy wszystkim i nie możemy doczekać sie następnego spotkania w szerszym gronie maxowiczów. POZDRAWIAMY PANÓW Z FIRMY CATHERINGOWEJ!!!!! ;] OBYŚMY JESZCZE KIEDYŚ DO SIEBIE POSTRZELALI.

 

Następne spotkanie przewidujemy pod koniec października.Orientacyjne daty możecie składać od dziś.

 

To tyle , pozdrawiamy i zachęcamy na przyszłe mecze w paintballa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm TAk jak Chveti napisał dostwaliśmy w dupe ale nie jakoś strasznie dopiero w ostatnej grze RzuQ rozwalił wszystkich samotnie:D Grało się naprawde niesamowicie mieliśmy po 200 kul (wrogowie w sumie kupili coś 4500;P) ale mi kul jeszcze zostało więc jest to raczej odpowiednia ilosc. Sam poligon jest bardzo fajny duzo krzaków kilka budynków i sporo murków. Mi osobiście najbardziej podobał się DM na 2 budynkach. Następnym razem musi być nas więcej (graficy 2d VS graficy 3d:P:P:P). Zapraszamy serdecznie na kolejny meczyk tym razem nie wybaczymy braku obecności:PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawie sie w gornika, bo mam kilka pytan :P

 

Jest jakis min. limit graczy w Gliwicach? (chcialem jechac w 8)

35 groszy za kule = caly sprzet, cale pole do dyspozycji, a na jaki czas?

200 kul wystarcza jednej osobie, na 1 mecz? Gdy juz odpadniesz, musicie na nowo kupic sprzet zeby grac w nowa gre?

 

No i moze by ktos chcial jechac na meczyk w ta, badz nast. niedziele (albo sobote..)? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności