Skocz do zawartości

[obiekt] Uliczka


tomeus

Rekomendowane odpowiedzi

uliczkafinshedgatenois4bh.jpg

 

 

Przez wakacja miałem małą przerwe od roboty w maxie. Więc na początek zrobiłem prostą pracke. Można sobie pokrytykować. Licze że powiedzi co tu wygląda źle żebym następnym razem takich błędów niepopełnił. Dodam że jest to moja pierwsza praca, przedtem robiłem tylko samochody które też niewychodziły zapięknie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

na twoim miejscu dałbym najpierw do wipa, bo bardzo pusto, na drodze rozłozyłbym jakieś jarmarki, stoiska, takie z dawnych czasów, by zapełnić tę pustke. Po za tym to texturki leżą, render, a no i rozjaśniłbys scenke bo po niebie widac ze jest słonecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy chcecie od chłopaka, widać e sie stara, nareszcie jakas scenka, a tak same modele robi. na początek nie jest źle, a zwłaszcza ze pierwsza wersja tej pracki była do bani, duzo pozmieniałeś i nawet texturki zmieniłeś, powoli to nabiera kształtów. widac ze sie starasz, jak takim tepem bedziesz pracował, to za tydien widze tu Katedre 2. bo patrzac na Twoja pracke zprzed 2 dni sie nei popisałem, a tu po 2 dniach takie postępy, dobrze CI idzie tylko tak dlaej trzym, i posłcuhaj rad przedmówców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Faktycznie bardzo żuca się w oczy ta pustka. Światło i tekstury poprawie. Jeśli ktoś zna jakiś dobry tutek o modelowaniu, oświetlaniu podobnych obiektów architektury byłbym wdzięczny za link. Obiecuje że w następnej prace będe się starał uniknąć tych wad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności