Skocz do zawartości

[scena 3d] biuro


SWRSC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Fajne biuro :) w zasadzie, wyraz biuro kojarzy mi sie z innym pomieszczeniem, ale to nie zmienia faktu, ze jest ladnie. Ja bym wywalile tego krzona co wystaje w prawym rogu z wazonu, a w tym rogu na srodku, dalbym roslinke, z zywym zielonym kolorem. Te zapalone swiatla w dzien sa zbyteczne, zalatuje socrealizmem ;] pomieszczenie jest jasne, psuja efekt. To jakas okreslona instytucja czy siedziba chinskiego eksportera?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie podoba, fajny klimacik, ale rzeczywiscie bedzie lepiej jak wyłaczysz te IES'y, albo zrobiszz z nimi scenke wieczorową

 

 

 

 

 

:) . Zamiast badylaków wrzuc drzewko "bonzaj" hehe ( nie wiem jak sie to pisze :)

 

 

P.S. Uzywałeś vraya i photonów czy jak??

PoZdRo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednym z takich programów jest xFrog i jest nawet ok. mozesz jednak mieć problemy z "kupnem" ( :) ) tego programiku wiec polecam sciagniecie pluginu do 3dmaxa ze strony greenworks'a i poszukanie darmowych modeli np na google. jest ich tam troszke.

te pliki maja rozszeszenie .xfr (chyba) i jak masz plugin w maxie to tylko wystarczy imporcik

PoZdRo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, zobacze ten plugin :) Junior: mam taka chinska czcionke i wpisalem sobie na scianie "SWRSC" ;), to nie jest chinskie biuro, jakby bylo dodal bym troche orientalnych pierdulek :) w finalu dodam jeszcze lezaca gazete, fotokomorke w rogu i maly obrazek na scian. MOze macie jeszcze jakies propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótko moje zdanie - wszystko ok, poza otoczeniem (perspektywa + kontrast) i kadrem (ucięte fotele z lewej). mógłbyś też dodać jakąś barwę poza czerwonym i nieco detali jakieś kartki, długopisy itp, coś tu za pusto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności