Skocz do zawartości

[pojazd] BMW 6


Kedzior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jeszcze mnie w WIPie nie bylo,jakos wole zrobic i dopiero pokazac ale trzeba przelamac lody....wiec leci BMW 6, auto marzen nie jednego hodowcy testosteronu i wielbiciela adrenaliny, poza tym jest ladne. Model zaczalem dzis rano i bledy sa i to nie male,poprawie wszystko ale jak dojada kolejne wciecia i szpary itd, bo i tak w takim przypadku trzeba sporo wymodelowac jeszcze raz. po za tym bede napewno robil wnetrze. jak wyjdzie zobaczymy. bede dąrzył do fotoreal calosci. Mysle ze z Waszą pomocą jakos sie uda. Taką sobie poprzeczkę postawilem i basta. bez wzgledu na czas trwania.!

 

Zapraszam do komentowania i pozdrawiam

 

r1.jpg

 

s1.jpg

 

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

chyba wybrałes 2 pod wzgledem ładnego wygladu model bmw...przod krzywy...wydaje mi sie zesiatka z przodu jest zbyt skapa...za to tyl ladnie idzie i siatka z gory git...ps na discovery jest program''narodziny samochodu sportowego''...trwa chyba cały z 2 godziny i jest w nim przedstawiona cała historia tego oto modelu...od desek kreslarkich poprzez wszytkie problem az po pierwsze seryjne modele:)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.15 czas na drzemke, od jutra tzn dzis mala przerwa bo sesja jeszcze nie skonczona, ale szybciutko wrzucam male updejty, cos poprawilem cos dodalem bledy usunalem , powstaly nowe itd itp.

 

s.jpg

 

r2.jpg

 

kome : teraz lepiej ?

hkropinski : co sie dalo usunalem z reszta mam problem bo mi sie wtedy model sypie

miwt : a ktory jest dla Ciebie pierwszy:) ? oj program niestety przegapilem!

RuMun : jasne ze sie poprawi...a teraz ?

 

dzieki za komentarze i zapraszam dalej. nie oszczedzajcie sie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. wrzucam maly update, malo czasu. uczelnia goni wiec narazie tyle. bledy chyba poprawielm, choc i tak pewnie doszly nowe. jak zauwazycie to piszcie. dzieki i pozdrawiam

ps: siatke i model bez materialow wrzuce jak modelinng pojdzie znacznie do przodu.

 

l1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uczelnia chwile poczeka. update:

l5p.jpg

tyle ze mam problem. w zadadzie dwa.

 

1) chodzi o fele .te co zrobilem kompletnie mi sie nie podobają i nie moge sie zdecydowac. wiec bardzo prosze jezeli ktos chcialby zobaczyc:) jak bedzie wygladac bmw szósteczka z jego/jej ulubionymi felami niech podrzuci jakąś fotke a jak bedzie interesujaca to ją wybiore do ostatecznego modelu.

 

2)teraz naprawde wazne;). raz juz kiedys prosilem ale chyba najwyrazniej uznali wszyscy ze na takie glupie pytanie niech sam znajde sobie odpowiedz. no nic. jeszcze raz. proslibym kazda osobe ktora skomentuje prace o dodatkowo okreslenie jasnosci /kontrastu tak jak widzi u siebie na monitorze. modeluje/renderuje na swoim kompie i lece do brata na kompa gdzie jest net i nagle zonk! praca u mnie na monitorze byla tak jasna ze w drodze myslalem zeby zmniejszyc natezenie swiatla, a na drugim tak ciemno ze kontrast/ jasnosc podnosze o 30-40 pkt w PS i tak jest ciemniejszy (monitory niemal identyczne nastawy po ok 80% jasn/kontr)

bede wyjatkowo wdzieczny.

 

ps: Koniu_1990: zgadza sie ,bedzie wnetrze wiec szybki tymczasow

giegiel: rowki: cutem tworze krawedzie tam gdzie maja byc rowki,dalej chamfer nie duzy,czasem nawet 2 razy i z shiftem tworze nowe krawedzie przesuwajac je wgląb modelu. z grubsza

 

dzieki za komentsy pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczynam sie bawić grafiką 3d więc ocenie po prostu wygląd bez zagłębiania się w szczegóły techniczne (bo nie mam o nich pojęcia). Według mnie wygląda bardzo dobrze. Jedyna rzecz to te opony, o których była już mowa. Bierznik wygląda jakby był przeznaczony do jazdy po błotnistym/bagnistym terenie czyli tak średnio pasuje do tego autka ;). Jestem bardzo ciekawy jak zaprezentuje się gotowy model szczególnie, że ma mieć zrobione wnętrze. Ambitny projekt, powodzenia.

 

Kontrast/jasność u mnie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności