Skocz do zawartości

SCENA 3D: Wisielcy. Duch wisielców


LuQ

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam dwie mroczne prace z prośbą o ocenę.

 

wisielcy_min.jpg

Zobacz powiększenie: "Wisielcy" 1024 x 768 px, 220 KB.

 

 

duch_wisielcow_min.jpg

 

Zobacz powiększenie: "Duch wisielców" 1024 x 768 px, 215 KB.

 

 

Obie prace powstały z tej samej sceny 2 lata temu z myślą o starcie w konkursie 3d.

Komputer: AMD Athlon 1700 XP/1518 MHz. RAM 512 MB.

Soft: rendering 3ds max5, składanie i retusz w Photoshop 6. System: Windows 2000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tak! Klimacik w tych prackach jest super :)

Choć mogłoby być trochę ciemniej ;) Ogólnie fajny pomysł.

 

P.S. A jak z tym konkursem, jak zostały ocenione te prace (nie żebym był wścibski, ale mnie to ciekawi :))

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszym bardzo dobry klimat, podoba mi się i pomysł, obraz jest jednak psuty przez słabe drzewko, zrezygnowałabym też z gwiazdek.

w drugiej przesadziłeś z tym filtrem.

a tak wogle to ciesze się że się pojawił ktoś na forum kto nie robi samych autek i kuchni, będą z ciebie ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za długi czas bez odpowiedzi.

 

Macie sporo racji, ale nie wiem, czy uda mi się do tego jeszcze wrócić żeby coś poprawić.

Co do wielkości drzewa, to jest trochę wzorowane na naturze - stara, pruchniejąca wierzba, niekoniecznie jest olbrzymia. Coś za coś. Duże łebki, małe drzewo.

Klimat miał być raczej bajkowy z oświetleniem tuż przed wschodem słońca. No i ostatecznie zrobiłem coś takiego "średnio mrocznego", gdyż chciałem, aby szczegóły były widoczne na każdym monitorze (nawet ciemnym). Pierwotnie pierwsza praca nazywała się "Sen wisielców".

Obo pytał co zdziałałem w konkursie. Nic. Bez odzewu.

 

Druga pracka ma spory blur, bo chciałem zaeksperymentować: zrobić dynamiczny obrazek ze statycznego. Efekt widać...

 

Ania C - dzięki za ciepłe słowo. Nigdy nie chciałem odtwarzać rzeczywistości po to aby mieć np. komputer w komputerze. Wystarczy mi że robię czasem wizki. To co wrzucam na forum jest tylko moje - dla rekreacji.

Ale tak a'propos - mam jedno autko, które wrzucę ;-)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności