Skocz do zawartości

[obiekt] Gitara


Seed

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja tam nigdy takiej gitary nie rysowałem, ale jak na jeden z pierwszych modeli to i tak jest nieźle. Co prawde wiele wymaga poprawy. Takstury tak jak koledzy wyżej pisali :(. Kształty też poprawy wymagają. Dolna część pudła za bardzo prosta (patrząc tak jakby gitara stała pionowo). Obrzeże pudła raczej poza nie nie wystaje, powinno być zlicowane. Obrzeże otworu to przeważnie naklejka więc nie powinno mieć aż takie wysokości. Gryf od spodu powinien być chyba bardziej zaokrąglony. Główka wymaga przemodelowania. Siodełko tak napewno tak nie wygląda, nie powinno być takie obłe. Klucze też z innej bajki no i struny powinny być nawinięte na kołki.

Jak na początek i tak jest fajnie bo jak sobie przypomnę jak próbowałem taką gitarę narysować to ta jest niezła.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej wypadły tekstury. Wszystkie do wymiany.

Cienki render, zero oświetlenia.

tekstury i ich mapping oceniam na 1/10

 

No właśnie, tych rzeczy jeszcze nie umiem robić. Tekstury nałożyłem w 'material editor' i już nic z nimi nie robiłem. Mapping, render - nie bardzo wiem co to jest ;) Z oświetleniem coś tam próbowałem 'Create>Lights' ale tyle o tym wiem, że jak bym jakieś zrobił to było jeszcze gorzej :). Poszukam dzisiaj jakichś tutoriali o mappingu, renderingu i oświetleniu.

 

xeav 1/10 to najniższa ocena czy mogło być 0/10? :>

 

przecież to wszystko to zrzuty z perspective view, tak ? dawaj jakiś render ;].

 

Tak, to zrzuty z perspective. Wszyscy sie czepili tego render'a ;P

 

Arthi76 dzięki za rady, jednak na razie chyba zajme się zagadnieniami, które wymieniłem wyżej bo to na co zwróciłeś uwagę (oprócz zawiniętych strun ;P) chyba potrafiłbym poprawić a najpierw chcę sie nauczyć jak taki model wykończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz poznać wszystkie podstawowe rzeczy to LINK Ściągnij wszystkie rzeczy jakie tam są i przerabiaj :) Ja się naprawde wiele nauczyłem z tego a co najważniejsze to podstawy są opisane bardzo dobrze no i każdy nr kończy się modelowaniem jakiegoś obiektu, naprawde dobre POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności