Skocz do zawartości

[pojazd] 3d : wlasny concept


SoAd

Rekomendowane odpowiedzi

Moj mustang jest juz na ukonczeniu wiec postanowilem zaczac robic cos nowego.Troche znudzilo mi sie ukladanie vertexow do blueprintow dla tego zaczalem wymyslac cos wlasnego. W zamysle ten woz ma byc polaczeniem ostrych linii z lagodnymi lukami. Model jest wymyslany na bierzaco.

Zapraszam do komentowania, wszelkie sugestie mile widziane.

Acha ten lakier to tylko prowizorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bryla i owszem ... jesli chodzi o faktyczne wykonanie auta w praktyce ... sadze ze byloby ciezko ... zanim pojdziesz dalej, radzilbym przemyslec calosc modelu pod katem technicznym ... gdzie beda ciecia ... z jakich elementow faktycznie sklada sie to auto ... itd itp ...

 

ogolnie wrazenie pozytywne ... ale od poczatku zadbaj o to zeby bylo prosto tam gdzie powinno byc ... bo miejscami faluje niczym ciastolina ;)

 

powodzenia i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko jest beznadziejne - styl jest totalnie skopany (moje zdanie, i nie mówię tu o wykonaniu tylko o design'ie autka :))... Troszkę mi się wydaje jakbyś zaczął coś robić nie wyszło więc kończysz to jako Concept...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To OD POCZĄTKU miał być concept. Jak obiecałem , daję wam nowe renderki oraz siatkę modelu.Jeśli ktoś wie to może niech napisze mi skąd się wzięły te bugi przy tylnych światłach.W samochodzie wnętrze nie jest jeszcze skończone, nawet nie ma jeszcze kierownicy ;). Od dzisiaj przednie światła nie świecą juz w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie oponki troche za cienkie, lubimy duże, ładne felgi ale bez przesady ;p

Na Twoim miejscu na grillu umieściłbym jakiś znaczek bo jest on dość duży i coś mogłoby tam się znaleźć - ale to tylko taka mała propozyjca, zrobisz jak uważasz.

 

Troche razi niedokończone wnętrze (szczególnie brak deski rozdzielczej), czekam na następne rendery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm przyznam ze ostatnie renderki robia duzo lepsze wrazenie ... mimo to ciagle sklanialbym sie do pojscia w bardziej praktyczne rozwiazania ... np otwierana przednia maska, jakis podzial blach ? i te inne gady...

 

moim zdaniem jest coraz lepiej ...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności