Skocz do zawartości

[scena] interior


streaker

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza scena od dłuższego czasu, którą chcę doprowadzić do końca; daje do wipa, ponieważ mam problem w światłem, chodzi mi konkretnie o te plamy na suficie, mam w oknach area lighty, ustawione pionowo, teraz są trochę wsuniete do środka i na suficie tworzą się takie plamy, gdy cofne je głębiej do okna, to całe okno mi przepala, także tak źle i tak niedobrze.

Co do innych rzeczy co zauważyłem źle ustawione mapy na szafce i bump na kanapie zdecydowanie przesadzony, no i troche za ciemno jest jak dla mnie.

To już poprawiłem, coś jeszcze jest źle?, co zrobić z tymi plamami na suficie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kanapa wyglada jak asfaltowa i chyba za niska.tak jak juz ktos zauwazyl albo ramy okna za grube albo za male okno. ogolnie ladne wnetrze .tylko jeszcze te czarne pudelka. za duzo ich lub za jednakowe w kolorze(szczegolnie to widac na pierwszym).jak rozne ksztalty to moze i ze 2 kolory?krysztaly tez mi sie nie podobaja ale jak kto lubi;)

ale nei ze mi sie nie podoba;) no i polka z ksiazkami jest bardzo fajna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kanapie chodzi o to ze wyglada jakbys siedzial prawie tylkiem na ziemi(a nie o nozki, bo calosc razem z wys oparcia to jest ok). proporcje grubosc siedzenia a oparcie. ile to siedzenie ma grubosci? bo na oko 30 a oparcie 90?te proporcje sprawdz

 

O to chodzi, faktycznie, jak mogłem tego sam nie zauważyć, i w dodatku wysokośc kanapy do stolika, ale fake.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności