Skocz do zawartości

[scena] Kontakt


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ta czerowna poświata jest od tej "lampki"? Bardzo dziwnie wygląda, bo ona jest z przodu a oświetla ścianę ale zegarka wcale. Jak dla mnie to ona mocno za mocno świeci.

Materiał plastiku mógłby być też chyba trochę bardziej połyskujący.

Może jakiś mały glow na cyferkach w zegarku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest następujące: Teraz widać dlaczego nie widać całej godziny na zegarku. Ale bardziej podobał mi się wcześniejszy obrazek. Na poprawionym wygląda to tak jakby ta lampka była włączona przy dodatkowym oświetleniu pokoju. Pierwszy był ok ;] Tylko popraw to światło bo z dupy ono się bierze z tyłu tej calej lampki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukasz2244: chodzi o to ze zle umiesciles swiatelko wzgledem modelu lampki (za wysoko). co do reszty - chyba lekko z DoF'em przesadziles. bolec uziemienia w gniazdku jest troche za krotki, kabelek sie dziwnie uklada na biurku (trzeba by dlugo go sciskac zeby utrzymal taki ksztalt). sugerowalbym jeszcze chamfer na krawedziach lampki. i jeszcze antyrame na te egipskie motywy :D

powodzenia z praca.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męczysz ten temat a wydaje mi sie ze nie ma sensu... taka pracka... podziwiam ze Ci sie chce przy tym grzebac...

Jak mam to rozumiec???

 

 

 

 

Dziekuje za Wasze cenne komanetarze!!! Nastepnym razem postaram sie bardziej :) glownie w tej scenie chodzilo mi o nauke i sprawdzenie dzialania Dof-a!

Pozdrawiam Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności