Skocz do zawartości

Owady : Szerszeń - prosze o komentarze!! :)


Barył

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 231
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

he he kapral szerszen:D

 

jak zrobiles jednego to bedzie musial byc i drugi, bo co to znaczy jeden? musi byc co najmniej kompania:D

 

zrob scenke jek stoi z jakims kijem nad kilkoma robiacymi pompki i wyglasza tekst

by kapral kregiel from kawaleria powietrzna

 

...tu w kawaleri wcale nie jest zle...

 

he he he he, fajne no i ten model jak dla mnie jest zaj... ten tego

 

powodzenia i pomoz mi ustawic mojego \"takiego tam pajeczaka\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) malu update chelmem :P dzienx wam za koment :) malo updatow bo mam malo czasu na maxa...niom napewno zrobie wiecej niz jednego zolnierzyka :) he i pewnie beda pompki albo cosik podobnego :D A moze lepiej bez paskow? sam helm?

-pozdrawiam, Barył

glowa_helm4.jpg

glowa_helm_pasek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dizenx Panowie :) jak wroce do domy to postaram sie cosik dorobic jeszcze :) a od jutra biore sie ostro do roboty..myslicie ze jaki sprzet dorobic do tego szerszenia? plecak? hjakas koszulka wojskowa na ramiaczkach? te 2 blaszki? heh :) czekam na wasze propozycje :)

-pozdrawiam[piwo] a tak wogole to mam malego nerwa..ale to nie z 3d :mad::mad:vzdenerwowany][boks][kłótnia][killer][leje]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjeb.. pomysł

 

gdzies tam daleko mazy mi sie taki mały orzełek:)) no ale to mi sie maży tobie coinnego:)) pasek byc musi, blachy

terz zrób

wyjda szybko i co warzne realistycznie małym kosztem..blachy tzn ... niesmiertelniki..

 

pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo stary:D

 

widze ze bedzie ekstra praca, tylko tak dalej, i zrob jeszcze kilka szerszeni, przynajmniej dwa!!:)

 

a i jeszcze jedna rada nie powinienes zbytnio ustawiac odnozy swojego owada bo puzniej bedzie ci ciezko je oteksturowac, (ile ja sie przy tym na***alem przy moim pajaku:))

 

tzn najpierw go oteksturuj a potem ustawiaj, tak przynajmniej bylo w moim przypadku

 

powodzenia

 

Prosze o ocene mojego takiego tam pajeczaka-skonczony nareszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm mógłbys dodaz troche wiecej lsnienia, tzn blachy sa bardziej lsniace z tego co mi sie wydaje, mozesz w photoshopie zrobic noisem i mblurem zarysowania jak na blaszce i jak masz tekst wybity to mozesz zrobic jeszcze taką kwadratową obwudke z łagodnymi krawedziami i to do bumpa razem z tekstem... Ale fakt... hornet RZADZI!!!!

 

pozdrawiam!!![piwo][piwo][piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cha!

 

zmusilem sie do powedrowania do kawiarenki wiec moze cos wiecej dzisiaj popisze:)

 

po raz setny mowie ze projekt bardzo fajny, co do szerszenia to albo postaw go w jakiejs groznej pozie a obok jakiegos szeregowca strzelajacego z wieeelkiego dziala

 

albo

 

wsadz szerszenia do czolgu (zart)

 

ustylizuj to na rambo 8 i bedzie git, no i texturki jakies fajne maja byc!!:)

 

i pamietaj o tekstach z kawaleri

\"...zelnierzu!!! czas operacyjny jedna minutaaaa!!!\":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Po 1 nie patrzcie na te tekstury :) przez przypadek mi sie wrzucily na szerszenia :P Po 2 nic dzisi nei zrobilem...nie mialem czasu :(jutro postaram sie cosik zrobic..szerszen nie ma odnoz bo je skasowalem i zrobie nowe :)chcialem tylko pokazac jak sie blaszki prezentuja :) ale sie troche zmywaja z tymi texturami glupimi szerszenia :) nie mialem sily zeby wyrenderowac normalne :D hm mam maly kryzys pomtyslu :) macie pomysl w jakiej scence przedstawic tego szerszenia?a raczej 2 szerszenie :D na polu bitwy? w obozie? przygotowujacego obiadek na palniku przy namiorach? czy moze jeden przy dzialku jak nizej(soryu za wielkosc pliku) a drugi z ak47 lub m4a1?hmm albo moze jeszce cos innego?gdzides w okopach :)zalezy mi na jak najlepszym przedstawieniu szerszenia :) wiec zeby uwaga nieszla na otoczenie tylko na owada..z gory wielkie dizenx za pomoc!!

szersz.jpg

armata2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2]

 

Zupelnie inna koncepcja zupelnie inne spojrzenie stary wypasiona praca teraz to normalnie wyglada groznie jak prawdziwy wojownik i wlasnie oto chodzlo , tamten byl za bardzo serio a ten to twoja prywatna inicjatywa twoja wyobraznia i za to walsnie za ten smialy ruch gratyuluje czlowiek , bardzo dobry pomysl i fajne wykonanie, chwilowo wyglada jak z plastiku ale zaiste nalozysz super textury i tego to juz doczekac sie niemoge , powarznie nie moge sie doczekac heheheh :D mama nadzieje ze bed emial co podziwiac bo juz teraz mnie korci co bedzie dalej i teraz jzu jestem po wrazeniem :D powodzenia czlowiek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) dzienx za koment :) jak juz pisalem mam malo czasu na maxa.. wiec maly update :) co myslicie o takim zadelku?zwykle lepsze czy to dopracowac i zostawic? nie patrzcie na odwlok :) zmniejszylem wartosc mesh smootha zeby sie szybciej renderowalo :)

-pozdrawiam

 

 

zadelko3.jpg

zadelko1.jpg

zadelko2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cosik mi sie chyba ostatni post nie wyedytowal:(

 

jak mowilem szerszen widzi mi sie w masce przeciwgazowej i dluuugim skorzanym gestapowskim plaszczu

tak mi sie kojarzy patrzac na jego zielony pyszczek:)

 

a to zadlo zmniejsz bo sie niktorym jakos kojarzy[mruga]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie twoj szerszen podoba. Masz fajna koncepcje. Ja ze swoim szerszeniem nie startuje, nie bede Ci konkurensji robil:D. Zreszta jest slaby i nie dopracowany. Po prostu nie mam czasu, ale jestem bardzo Ciekaw jak Ci pojdzie. Takie pytanko w low poly tez cos robisz?? To je moje gadu : 3128914. Jak bedziesz chcial pogadac.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Dzienx za koment.maly update :) powieksze troche te odnuza zeby pasowaly bardziej do butow bo ehh teraz smiesznie to wyglada :) co do textury butow niestety nie ejs ona moja wiec pewnie ja zmienie jak cos wphotoshopie zmajstruje :) jutr dokoncze buty (dziurki, sznurowadla, textura i pare innych) i dorobie reszte odnoz).Czekam na wasze opinie.

buty2.jpg:)

buty1.jpg

-pozdro

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole to siedze dzis u mojej KArolinki i cos zaczelo bzyczec.Rozgladam sie i patrze o qrw*************** zajebiscie ogromny szerszen wlecial do pokoju...ok 4cm dl...bzyczal jak helikopter...a ze na widok osy mam lek jak ktos kto ma fobie na pajaki i zoabczylby tarantule po zobaczeniu tego szerszenia mialem serce w gardle...w zyciu ie widzialem tak ogromnego owada z zadlem hehe :) ale zostal zabity :) dlugo okna usiebie nie otworze hehe

-pzodro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)dorobilem gorne odnuza :) nastepne w drodze :) zapomnialem pogrubic dolne odnoza heh :)czekam na wasze opinie :) I male pytanie do was mam.Mianowicie boneami bawie sie od bardzo neidawna.. ostatni pic przedstawia jak mam bone\'y i jak zrobic zeby kazdy palec mogl sie ruszac? z gory dzienx za odpowiedz :)

rece1.jpg

rece2.jpg

reka3.jpg

reka4.jpg

reka5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( Cos mi nie wychodzi z tymi palcami..musze znalesc jakis tutek :) co do koncowej scenki to jeszcze niestety nie wiem :(myslalem zeby zrobic 2 szerszenie i armate jeden szerszen w armacie tylko mu lep wystaje a drugi trzyma lond i zapalke..he ale chyba malo na temat to jerst..i pewnie zrobie cos innego..jakas propozycja? zastanawiam sie czy robic mu jeszcze jedne odnoza..hmm.. niedlugo musze sie wziac za scene bo malo czasu !!!!

-pozdro!

caly2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Wczoraj w noicy dorobilem mu jeszcze pare odnoz..zboneowalem je ale juz nie mialem sily zeby wrzucic na forum :) teraz wrzucam ale widze juz bald hehe sa odwrotnie tzn kciuki skierowane w dol :P:P wiec zaraz to poprawie..ale w sumie nie iwem czy pasuja te dodatkowe konczyny :) jak myslicie?bo musze isc do przodu bo ju zmaaaalo czasu a duuuzo do zrobienia..

-pozdro

 

4rece.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 lapki.... hmm ... dla mnie to dziwne.... no dla mnie niekonicecznie dla ciebie... pozadrawiam...

 

(juz czwarta...pora spac isc..aaaaaaaa!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności