Skocz do zawartości

Oferta dla forumowiczów


Kuciel

Rekomendowane odpowiedzi

Chciał bym poinformować o ofercie przygotowanej dla wszystkich forumowiczów, a mianowicie:

15% rabatu na wszelkie usługi jakie świadczy moja firma, dodam iż jest

to stały rabat minimalny i w niektórych przypadkach może to być nawet

30% bądź 60%.

 

Wystarczy podać nicka z forum.

 

max3do.jpg

 

 

Xeromax - Art

ul. Popularna 4/6

02-473 Warszawa

tel. 22 863 46 94

tel. kom 608 022 628

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Kuciel, czy możesz opowiedzieć coś więcej o ofercie wydruków wielkoformatowych kolor i b&w?

Czym drukujecie? Na czym drukujecie? Czy kalibrujecie ploter pod druk na konretnym papierze? Żaden z partaczy w okolicach politechniki tego nie robi :]

 

 

btw:

kreowanie wizerunku firmy wraz z księga CI - od 300 zł

świetne :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak ploter do A0 jest bardzo dobrze wykalibrowany jesli chodzi o kolory, dodatkowo posiada system automatycznej kalbracji głowicy aby uskoków nie bylo. Urzadzenie HP DesignJet 750c drukuje na papierach takich jak High-gloss photo, Semi photo, high-gloss film, heavy coated itd...

 

Co do nadruków albo sa to etykiety naklejane albo bezposredni nadruk na specjalnych płytach niestety jeszcze nie tłoczymy płyt.

 

Ogolnie wykonana praca ma zadowalac klienta i ze wszystkim mozna sie dogadac ja jestem ugodowym czlowiekiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sans: hehehe :) trochę offtopicując: pamiętam jak z miesiąc temu kumpel z pracy puścił na noc na ploter 10m płótna (kodak canvas). nie popatrzył i puścił z ustawionym nośnikiem na matte vinyl. tak zalanego nośnika jeszcze w życiu nie widziałem :D

 

Kuciel: a może przyjmiecie do pracy młodego chłopaka znającego już trochę ploterki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tweety, chcesz się mnożyć z Kucielem?

Hehe... ja pracowałem na róznych ploterach. Ale niektóre jazdy, jakie miałem, to ludzkie pojęcie przechodzą.

Miałem szefa, który nie miał najzieleńszego pojęcia o druku, nawet nie czaił dobrze zagadnienia rozdzielczości. Bywało, że pytał mnie, co to jest magenta. Dosłownie! Przy kupnie plotera serwisant uzupełniał tusze w ploterze. Właśnie wlewał magentę, kiedy szef palnął: O, jaki ładny różowy! A czerwony to gdzie?

Innym razem plotowałem billboard, podzielony na 10 mniejszych segmentów. Puściłem to na noc i zostawiłem to sam na sam z szefem. Rano okazało sie, ze mniej wiecej w połowie wydruku szóstego segmentu zatkała sie dysza z magenta i wszystko poszło w zieleń.

rano sie strasznie tym wkurzyłem na co szef:

- Spokojnie, bez paniki. nawet ładnie to wygląda, na upartego mozna nawet pomyślec, ze celowo... I poszło. nie wiem, jak klient to łyknał, to juz mnie nie obchodziło, bo to był mój ostatni dzien pracy. Szedłem na swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności