Skocz do zawartości

Kolejna anima - Uninvited guest


sinclar

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli ktos jest zainteresowany to gdzies na mojej stronce jest nowa animacja "Uninvited guest". Wazy ok 70-80 MB ..cos takiego.

 

adres - http://www.jurcan.com

 

kat6.jpg

 

http://www.acpik.com.pl/super-oko/UnKAT_Jurcan.avi

 

napisalbym co sie dzialo pod koniec montazu tej animacji i dlaczego tak wyglada jak wyglada, ale powiedzmy, ze ...ech .. klient nasz pan....

 

strone zrobilem wczoraj "na kolanie", wiec bez bicia.

 

pozdro dla wszystkich ostatnio spotkanych w stolicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajowa animka :) najbardziej spodobały mi się efekty np przy przejściu psa (psa ?) przez portal.

Możesz się pochwalić Sinclarze jak tego dokonałeś ?

 

szacun za ukończenie tego, obiekty tu użyte widzieliśmy już dużo wcześniej przecie :). Już wtedy było wiadomo, że to do tego projektu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, juz dziala.

Leru: - masz na myli tego devilka ?

a co do pieska, to miala byc jakas taka dziwna hiena ( tak, wiem wyglada zupelnie nie jak hiena, ale autentyczna nie pasowala mi do klimatu ). przejscie jest polaczeniem kilku warstw w afterze, troche maskowania i efektow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem juz :) . sinclar, swietna robota , i wogole OGROM roboty. Wiadomo - wiekszosc moznaby dopracowac lepiej - zwlaszcza animacje postaci - ale baardzo mi sie podoba i robi wrazenie.

W drugiej polowie odczuwalo sie klimat jakby demo reela - jakby wrzucania czegokolwiek, zeby tylko czas zapełnic.

Bardzo fajny klimat uzyskujesz w postprodukcji .

Gratulacje ukonczenia projektu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oftopowe pytanie do Sina - ostatnio qmpel pokazał mi teledysk Vadera robiony do Twojej poprzedniej animacji, a z tego, co pamiętam to najpierw była animka i nic nie było słychać o Vaderze - jeśli możesz to napisz JAK to się stało... Jestem poprostu ciekawy :) No i zazdroszczę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 gb limitu na miesiac wlasnie poszlo sie.. ech.

no sory, ale teraz nic nie zalatwie. ew. jak ktos sciagnal i ma taka mozliwosc to niech udostepni jakis link. z gory dzieki.

 

jesli chodzi o vadera to faktycznie anima byla wczesniej a kapela skomponowala pod nia muzyke. o szczegolach niestety nie moge mowic, ale wszyscy sa zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, wlasnie wyslalem im potwierdzenie, wiec zostalo teraz tylko oczekiwanie... co nie zmienia faktu, ze przydalby sie nielimitowany ftp ( chociaz na kilka dni ), jakby co gg 5610336 - dzieki

 

qrcze, kiedys wystarczylo zadzwonic, teraz sa jakies procedury..ech

 

ma dzialac do 15.00

marcin - tam upload jest do 50 mb, anima ma ok 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajne to to nie ma co, jakoś momentami traciłem myśl przewodnią, ale zraz znów se puszcze i tym razem postaram się bardziej skupić, a tak wogóle to mam pytanie odnośnie tych chmur, już w Corionie mi się podobały, jeśli to nie zawodowa tajemnica to mógłbyś dać kilka wskazówek jak je robisz...pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra wrzucam do siebie na serwa na pare dni. A co do projekciku to rewelka, dlugo to robiliscie?? Jedyna rzecz jaka mnie razila w calej animce to pani z wiadomosci ktora wygladala jakby chciala cos powiedziec a nie mogla, ale na tle calego zalozenia to jest zupelnie nie istotne, bo liczy sie calosc. ZER SZUJNE ANIMATIONEN. I jak bys mogl napisac w skrocie o czym jest piosnka bo Kat nie zabardzo mi wchodzi w ucho. Bo tak dokonca to nie wiem o co chodzi w animce, a w tekscie lezy napewno cale sedno.

 

zapasowy link ktory bedzie dzialal przez 7 dni:

http://www.acpik.com.pl/super-oko/UnKAT_Jurcan.avi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do spikerki i calej reszty... takie byly zalozenia kata ( na okladce tej plyty jest spikerka ). mialo powstac wrazenie przekazywanych sprzecznych z rzeczywistoscia informacji przez tv i oglupiania widza i cos w tych klimatach.. ale, no wlasnie. pozniej musialem wywalic wszystkie spoty i zastapic je muzykami to samo tyczylo sie komunikatow i tym samym powstala lekka sieka.

brakuje ujecia ladowania glupot w mozg widza i kilku mniejszych/posrednich, ale...ech..juz mi sie nie chce tego ciagnac..jest jak jest.

 

super oko - thx !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dostępna wersja bez powywalanych fragmentów o których wcześniej pisałeś?? :> Byłoby ql..

Odnośnie animy - jest naprawdę spoko.. na początku troszkę brakuje mi przeplotu, ale później da się przyzwyczaić :) Z historii wyszła rzeczywiście lekka sieczka - nic, a nic nie rozumiem ;( Co nie zmienia faktu, że klip przyjemnie się ogląda.. Choć czasami mam wrażenie, że robiły go 2 osoby. Dlaczego? Ano dlatego, że momentami animacja zwala z nóg i chcę się zapytać dlaczego ludzie, którzy za tego typu rzeczy biorą kwoty z >4 zerami nie potrafią tak tego dopieścić, a momentami wszystko się rozjeżdża, kaszani się animacja, przenikają się obiekty (jak na zbliżeniu na twarz dziewczynki - szyja/kołnierzyk). Na koniec jednak należy się pochwała za modele postaci - są naprawdę mocnoooo poskładane, a materiały powalają - czujesz klimacik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze zmontuje druga czesc ( wyjasniajaca - skad ? po co ? itd. ), ale to dopiero najwczesniej po nowym roku. Mam jeszcze ponad minute niewykorzystanego materialu i troche zaczetych/nieskonczonych scen ( kilka nawet bedzie w ich wersji ), wiec ja sadze bylaby to kwestia miesiaca. Niestety na ten czas jestem juz lekko zajety, pozniej swieta, nowy rok i... prawdopodobnie sie za to zabiore ( o ile kat pozwoli of koz ).

Co do animacji. Zajmuje mi ona najwiecej czasu i jesli majstruje przy niej nieco dluzej to jako-tako obleci, ale.. gdybym sie tylko piescil z animacjami to za chlere bym tego nie skonczyl ( a i tak termin byl "lekko" przesuniety ).

Z dziewczynka kwasy wychodzily przez morphy, ale byly na tyle male, ze zostaly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia. juz prawie na pewno wiem, ze nie bedzie "drugiej czesci" ( w sumie to i nawet dobrze ). po nowym roku juz tez jestem zajety ..to jeszcze nic pewnego i ..zobacze jak sie inne sprawy potocza.. ok, niewazne.

 

kannu - odnosnie wrzucania czegokolwiek - pewnie chodzi Ci o czesc wojenna, to byla w planach od poczatku, a wlasciwie to miala byc glowna osia, jednak wszystko sie z czasem sieklo/pozmienialo, a ze material byl wczesniej przygotowany to sie nie mogl zmarnowac hehe.

 

bilay - soft jak soft. to niewazne czego uzwasz tylko co mozesz z tym zrobic. ja akurat uzywam maxa, shopa, aftera, premiera i kilku mniejszych, a sprzet mam na aktualne warunki bardzo przecietny, zadnych rewelacji.

 

offtop: jakas dziwna "posucha" panuje w dziale animacji, czy mi sie tylko wydaje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj posucha panuje tu od samego poczatku. Takze dobrze ze od czasu do czasu sie pojawi jakis wiekszy projekt, ruszy dzial wtedy na 2 dni i znowu cisza przez miesiac przerywana wstawkami LoOola - " a jak wstawic miecz swietlny do nagranego kamera materialu" heh. Bida z nyndza. Najczesciej WIPy sie koncza tylko na prezentacji modeli i probnej animacji, nastepnie znikaja w bezpowrotnej otchlani :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Najczesciej WIPy sie koncza tylko na prezentacji modeli i probnej animacji, nastepnie znikaja w bezpowrotnej otchlani :D

 

no może częściowo to i prawda :) ale np. nasza animka już rusza z miejsca - zatrzymała się troszkę przez bitwę . Niedługo apdejty. Co do animki Sinclara - to naprawdę jestem pod wrażeniem - gratulacje - kawał solidnej roboty .... ale tak jak zauważył Mati też mam wrażenie że 2 osoby zajmowały się animacją postaci - bo ten diabełek (przy wychodzeniu z tego światła) dosyć słabo się rusza w porównaniu do innych postaci. Oprócz tego te idące zombie troszkę odstają od reszty która jest na wysokim poziomie - pozdrawiam

p.s. zdradzisz jak te chmury robisz ? :D

p.s.2 widzę że kol. Luczyk (gitarzysta z Kata2 - bo są 2 Katy jakby ktoś nie wiedział , jeden z Luczykiem a drugi z wokalistą R.Kostrzewskim) ma dalej ciągoty dyktatorskie bo na videoclipie jest w 95% tylko ON - reszta przewija się tylko w tle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy z tymi chmurami ? - chmury jak chmury.. :) - animowana mapa, troche afterburnera, aftera i odpowiednia ogniskowa ( sa oczywiscie osobna warstwa ).

aniamcja walk'a devila byla zrobiona wieki temu, jak testowalem rig i taka juz zostala ( jest jej moze 2-3s ) z jakich powodow to wiadomo - czas.

a zombiaki hmm.. - mialy byc ospale a wyszlo jak wyszlo. mi oka nie wnerwiaja w przeciwienstwie do innych rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam, czy wczesniej o tym pisalem, ale siedzialem nad nia.. hmm... w zasadzie 7 miesiecy, ale ciezko to ocenic bo o ile 95% pracy bylo wykonane w niecale 6 miechow, tak pozniejsze przerobki ( w zasadzie bzdury typu - przyspiesz ujecie, dodaj inny napis itp. ) zajely kolejne dwa hehe.

 

ech, ostatni raz pakuje sie w tak dlugi utwor, chociaz zrobilem to swiadomie i nie moge powiedziec, zebym zalowal, bo pracowalo sie z klientem ( poza malym zgrzytem - pozdrawiam prawnika menagera ;) calkiem przyjemnie i pewnie dlatego juz pomalutku mysle o kolejnej animacji. ..ale takiej, ze hoho :) ..tylko musze sie jeszcze troszeczke douczyc hehe.

 

pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności