Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Audi A3


Izykolson

Rekomendowane odpowiedzi

Zamieszczam moją pierwszą pracę!!! takie sobie autko ma kilka bugów ale wszystko jest dopiero w początkowej fazie. Prosze o szcery komentarz oraz o pomoc w znalezieniu bardzo realistycznego tła na którym mogłbym umiescic to autko(interesuje mnie bardzo duża rozdzielczosc).

PS. jak wam sie cos niepodoba to prosze o podpowiedz bo chce uzyskac bardzo realistyczną wizualizację tego autka.

 

Tu macie dwa widoki. Oglądajcie i komentujcie!!!! :):):):)

[ATTACH]25032[/ATTACH]

 

[ATTACH]25031[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

model całkiem niezły, ale jest pare rzeczy do których sie przyczepie:

1. felga: ma strasznie cieńkie ramiona, wygląda jakby przy pierwszym ruszeniu miała sie połamać

2. opona: to chyba nie z tego samochodu :], ogólnie wydaje sie być za duża i mieć za wysoki bieżnik

3. no i przejarałeś strasznie ten render

 

 

edit:

masz chromowane tarcze hamulcowe?? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chudy odpisuje na twój komentarz. co do felg masz racje musze to poprawic, co do opon to brałem przykład z tutoriala ale tez mi jakos nie pasowały a wiec tez do poprawki hehehe. Co do tarczy hamulcowej to poprosze opis jakiegos realistycznego materiału.

 

PS: Prosze o podanie jakis testowych ustawien do mantal raya bo w nim renderuje(GI, FinalGather itd.....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

a ja ci napiszę że wycieraczki masz w przeciwną stronę ustawione --- no chyba że jest to wersja z kierownicą po prawej stronie albo render z lustrzanego odbicia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do LERU: sory ale pierwszy raz wystawiam prace hehehe i sie troszke pogubilem. A jesli chodzi o jakies postępy w mojej pracy to narazie poprawiłem felgi i opony na mniejszy profil zmieniłem tarcze hamulcowe z zaciskami. Aha byłbym zapomniał zmieniłem takze wycieraczki bo były w odwrotną stronę :):):):). Poprawiem takze materiał na karoserie.

 

Sorki ze nie wystawiam aktualniejszego renderka ale jesli dobrze pojdzie to skoncze prace w ten weekend a wiec się doczekacie ehhehe :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to daje wam pierwszy update. Poprawiłem to co wam nie pasowało w oponie i feldze.(zrobiłem niski profil opony i odrobine ziększyłem felge i jej ramiona). Pozatym zrobiłem całkiem nową tarcze hamulcową i zacisk. Myśle ze wygląda to dużo lepiej :):):)

 

[ATTACH]25159[/ATTACH]

 

Prosze o szczery komentarz bo nie wiem czy dalej siedziec przy kołach czy przejsc do poprawiania innych bugów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności