Skocz do zawartości

POSTAC 3D: aniołek,rzezba w modelinie


limoli

Rekomendowane odpowiedzi

Nyo dobra przyznam się bez bicia ze zainspirowałam sie watkiem Giorgione, ktory w Wip'ach umiescil rzezbe swojej syrenki XD nie byla to jednak inspiracja do rzezby ale do samego watku.

 

www.limoli.is.net.pl/gallery/art/sht0147.jpg

www.limoli.is.net.pl/gallery/art/sht0146.jpg

www.limoli.is.net.pl/gallery/art/sht0148.jpg

 

Tak wiem ze zdiecia sa nie najlepszej jakości, i dość małej rozdzielczosci. Musze zaznaczyć że cięzko było pracować w tak małej powierzchni ale o to chodziło, by mieściło sie na dłoni ^__^ (Porównanie do dwuzłotówki 3 link ;p )

Myślałam że mnie szlak trafi jak po ugotowaniu stwierdziłam że wiekszość elemetów odpadła XDDD ale klejiłam wytrfale sylikonem, z dodatkowych narzedzi miałam zakrzywioną w pół igłę i ołówek z gómka która wygładzałam powierzchnie X3 myśle że teraz zrobiłabym to o wiele lepiej :D enjoy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

hihihi - fano ze ktos sie zaczyna bawić - w końcu to też 3d ,może nie cg, ale 3d no nie :D!!

Modleiną strasznie ciężko się robi figurki - też kiedyś próbowałem.

Zwłaszcza takie małe.

A tak przy okazji - dziaij koncepty dalsze sowje pracy wrzucę i powiem ci ze praktycznie moja ma podobny układ do twojej :d - bo fajno zaczyna wyglądać.

 

Pozdrawiam

giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

limoli -> zapoznaj się z regulaminem http://max3d.pl/forum/forumdisplay.php?f=43 i zmień temat wątku.

 

 

Do wygładzania można stosować jakieś chemikalia i bardzo miękki pędzel. Dla przykładu rozupuszczalnikiem gliny jest woda, żeby plastelinę rozpuścić (tu wygładzić) można użyć alkoholu wysokoprocentowego.

Podejrzewam, że dla modeliny też jakiś taki odpowiednik istnieje. Alkohol, może terpentyna? Z modeliną jest o tyle gorzej, że jeśli nie jest rozrobiona (albo nie formowana jakiś czas) to staje się krucha więc z detalem może być gorzej.

 

Mimo to fajna poza i delikatność postaci. Z różą już gorzej ale i tak jest fajnie :)

 

dwa kciuki w górze

 

giorgione -> dokładnie :) fajnie, że więcej z nas takie coś się stara robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności