Skocz do zawartości

Postac 2d : Jednorozec


Navara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No nie pomeczylam sie ale staralam sie [ to jest jednorozec, wystarczy koniowi pociagowemu galaz do mordy doczepic :P]

Obiecuje ze rysuje [mm ale rymuje nawet tego nieczuje :P] ten byl na tablecie ale wiecie w olowku mam wiecej tylko skanera mi poskapili :P

Ide pomalowac cos bo totalne nudy.

 

EDIT : Efekt pracy zeby zabic 43 minuty nudow.Balam sie go pokazac ale pokazalam ..zreszta kolejny koń :/ tym razem z obrazka na scianiete ciemne krechy do gdzie sie odznaczaja miesnie. Chcialam go pokolorowac ale sie boje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej a co nie jest typowo dziewczynskie bo nie wiem za co mam sie brac?:P

moze narysowac mam jakas masakre na miare leandera i bedzie ok?:>

Niestety jestem kobieta i do tego ucze sie,raczej pierwszego nie zmieni ale drugie z pewnoscia ;P

Teraz napisze to co napisal eden-3d bo sie z tym zgadzam nie od razu Rzym zbudowano ;P z pewnoscia kiedys zbuduje "swoj Rzym" ale narazie musi minac troche czasu... ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dopiero zaczynasz z rysowaniem to mogę jedynie ci powiedzieć że masz talent.>>>

Ja zacząłem 15lat temu od przerysowania komiksów,, i teraz trochę żałuje że nieliznołem trochę rysunku typowo z ASP...Nie możesz się ograniczać,, tym tak zwanym stylem – polecam najpierw zacząć od kompozycji,, Utech. Rysunku i anatomii >>> 3 rady jak chcesz cosik osiągnąć – na początku weź sobie jakieś zdjęcie i je po prostu zacznij przerysowywać, rysuj co najmniej przez kilka godzin dziennie – i zainwestuj w jakieś booki z teorią rysowania - - - pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Ja tez przerysowywuje komiksy i wszystko co sie da z reszta bo mi tak poradzili, a czy mam talent to wiele osob powie ze nie ;) Towarzystwo w ktorym sie obracam mowi tak i kto tu mowi prawde nie ?;) mam kilka szkicow tylko kurcze zeskanowac nie mam gdzie.

Booki...taak gdyby nie to ze nie mam ojca a matka nie pracuje(i nie moze) byloby fajnie, moze kupilabym sobie jakas ksiazke, teraz niestety nie ma mowy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Ja tez przerysowywuje komiksy i wszystko co sie da z reszta bo mi tak poradzili, a czy mam talent to wiele osob powie ze nie ;) Towarzystwo w ktorym sie obracam mowi tak i kto tu mowi prawde nie ?;) mam kilka szkicow tylko kurcze zeskanowac nie mam gdzie.

Booki...taak gdyby nie to ze nie mam ojca a matka nie pracuje(i nie moze) byloby fajnie, moze kupilabym sobie jakas ksiazke, teraz niestety nie ma mowy :(

 

Navaro, wrzuć mi na PM swojego emaila, porobię i wyślę Tobie skany (co prawda robione cyfrówką, ale sprawdziłem, wychodzą ostre i czytelne) z moich książek. Nie wiem co konkretnie Cie interesuje, jaki temat rysunku, wszystkiego raczej nie da rady bo byłyby to setki, jeśli tysiące zdjęć, dzisiątki emaili i pare dni roboty heh, więc się określ... hmmm, pomyślmy, mam książkę o rysowaniu zwierząt, może koniki? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności