Skocz do zawartości

Scena 3d: Mieszkanie wizualizacja - 2 wersje


Pierzak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

mintrill> Jesli chodzi o ten bump to chcialem uzyskac efekt takiej bialej tapety ktorą póżniej się maluje farbą. można do niej wbijać szpilki itp i nie widzć pęknieć na ścianach.

 

xeav> a po czym widać że mental? wg mnie nie da się odgadnąć renderera po obrazku. Jedyny jaki ja ptrafie zgadnac to renderer z modo i mazowy scanline.

 

hindus> fakt chmury są niżej niż... wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co rzuca się w oczy to foteliki, wydają się malutkie, siedzisko bardzo nisko do tego bardzo wąskie. Chmury i czajniki też najlepiej sie nie prezentują. Troszkę za ciemno przez co mało przytulnie.

Druga wersja znaczniele lepsza (brak tych foteli).

Całość nie jest zła, modele bez większych błędów.

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie tak zastanawiam co sie odbija (albo prześwituje) w szybach w szafie; w pierwszej wersji to chyba jakieś talerze, chociaż też nie jestem pewien, ale w drugiej wersji to wygląda jakby hdri sie odbijało albo coś, a to jest wnętrze, no ogólnie bardzo dziwnie to wygląda. Coś chyba też jest nie tak z proporcjami (chodzi głównie o 0204.jpg), nie wiem może to wina ustawień kamery, ale szafa wydaje sie ogromna w porównaniu do telewizora i kanapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprocz foteli nie fajne te luczki przy kuchni w werszji pierwszej.

druga wersja przyjemniejsza.jak poprawisz sobie materialy i swiatlo to bedzie dobrze;) ujecia jakies strasznie nienaturalne. mysle ze lepiej jest pokazywac wnetrze z wysokosci przyblizonej do 'ludzkiej':) mimo ze mniej mozna pokazac

render kiepski ale tez mentala mecze i wiem jak ciezko to idzie :[

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności