Skocz do zawartości

Cosie


Drzewostan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

musisz się bardziej przyłożyć do uwydatniania cieniem całej formy postaci a nie tylko szczeguliki ...bo uwydatniasz poszczegulne mięśnie na powieżchni ciała ale już całe ciało nie..przez co wychodzi to tak ze na płaskiej powieżchni są ładnie uwydatnione mięśnie...musisz też całą forme postaci ocieniowac tak by wydawało się ze nie tylko mięśnie odstają od płaszczyzny ale i cała postać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to tabletowe bardzo fajnie wyszly :) szczegolnie jesli chodzi o ten 3, jedynie co mi brakuje to kontury calych postaci by uwydacznic ich ksztalt i granice; te na kartce tez bardzo mi sie podobaja i trafaija do mnie jesli o to chodzi i to ze sa dlugopisem czy na kartce zupelnie mi nie przeszkadza bo w koncu to tobie mialo odpowiadac na czym i czym rysujesz;

 

co do innych:

 

arturros - nie patrz na kartke czy na margines tylko patrz co na nich jest

RA - o ile wiem to jak ktos jest "bez pomyslu" to raczej nic nie narysuje i nie dopracuje szczegolowo swych prac

kolegaalek -stwierzdzenie "widac ze nóg troche boisz rysować:p" jest chyba nie na miejscu co z tego ze koles na zadnym rysunku nie ma nog, albo sa zakryte lub nie dokonczone to przeciez nie znaczy ze sie "boi" ale moze mu sie nie chcialo tego konczyc badz nie mial czasu,

*NicoN_ - "Ołowkiem by to lepij wyszlo:D" ale jest dlugopisem, nie mow ze "byloby" bo moze on nie chcial olowkiem, a pozatym jesli juz jest to sie ocenia to co jest a nie to co by "bylo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolegaalek -stwierzdzenie "widac ze nóg troche boisz rysować:p" jest chyba nie na miejscu co z tego ze koles na zadnym rysunku nie ma nog, albo sa zakryte lub nie dokonczone to przeciez nie znaczy ze sie "boi" ale moze mu sie nie chcialo tego konczyc badz nie mial czasu,

 

a może sie boi? ani ja ani ty do tego nie dojdziemy:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[..] RA - o ile wiem to jak ktos jest "bez pomyslu" to raczej nic nie narysuje i nie dopracuje szczegolowo swych prac [..]
Uwierz mi, ze mozna narysowac cos bez jakiegokolwiek konkretnego pomyslu (mozna to nazwac improwizacja) i niektorzy beda uwazac, ze jest to wielce szczegolowa praca, a dla autora wciaz jest nie wartym uwagi rysunkiem. Jestem tego zyjacym przykladem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Maly_Galy trafił w sedno.Chyba się troszku czepiacie panowie.Prace spoko,że rozmyte to fakt.Po ostatniej pracy tabletem widać że z czasem(i to niedługo)pracki nabiorą ostrości.Ja jestem na tak i czekam na więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długopisem fajnie... krecha wyraźna... tak trzymaj. Podobają mi się pomysły... na te metalowe i techniczne rozwiązania. Dobrze to wygląda. Anatomia też niczego sobie ale uważaj na PROPORCJE i perspektywę... bo to trochę leży a jest szalenie ważne przy konceptach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności