Skocz do zawartości

moje portfolio


yaras

Jak oceniasz stronę?  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz stronę?

    • 0 - raczej słaba
      15
    • 1 - nie jest tak źle
      14
    • 2 - dość dobrze
      3
    • 3 - bardzo mi się podoba
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

czyzby ktos sie podszywal pod orgialnego Jarasa?

 

apropo portfolio:

*nie podoba mi sie loader przy wejsciu na stronke

 

*stronka za dlugo sie wczytuje (zdecydowanie za dlugo) a to bardzo zniecheca(!) ---- moral? podziel strone na mniejsze pliki i czesciej je docztuj

 

*zwieksz ilosc latek na sekunde zeby wszystko chodzilo bardziej plynnie

 

tylko tyle powiem na razie z technicznych spraw..

 

mysle ze inni ocenia to pod kontem graficzym i bardiej sie w to wglebia...

ocenke wystawiam i popracuj jeszcze nad tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ksywki, to nie jestem Jaras, lecz yaras, i nie podszywam sie pod Niego ;). to dwie różne osoby.

 

dodam iż grafiką nie zajmuję się zbyt długo, stąd pewnie niedociągnięcia od strony graficznej.

 

co do wczytywania to się zgodzę. miałem mały problem natury technicznej, mianowicie nie wiedziałem jak zapisać 'animację' do swf'a. drugi to ograniczenia sprzętowe. nie posiadam sprzętu, mogącego w przyzwoitym czasie wyrenderować to co bym chciał, dlatego nie renderowałem każdej klatki z animacji, lecz jedynie wybiórczo. tu jest ten problem inaczej rozwiązany, stąd ten brak płynności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- zbyt kolorowa

- 4mb to stanowczo za duzo

-za malo fps

-preloader nieciekawy

-z tymi guzikami - bardzo nieciekawie :/ mogłeś dac caly obiekt jako button

-panuje tu duży nieład , czciona nie pasuje do strony

 

aczkolwiek daje ci 'nie jest tak źle' bo zrobiłeś za małą tą skalę ocen :]

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wszystko co było wcześniej powiedziane.

Nie wiem czy mam tak słabego kompa, czy rzeczywiście tak "tnie" podczas intro.

Buttony do wymiany, nie wiadomo nawet która bryła jest buttonem, a która nie jest. I obszar działania przycisku winien obejmować całą bryłę.

Typografia leżey i to bardzo.

Zbyt powoli się to wszystko pojawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie przegięcie :(

 

Minusy

 

-Zbyt kolorowata

-Długość ładowania

-Bardzo niewygodne menu

-Kliknąłem na "o mnie" ... eee ... co cie interesuje?! Nformatyka? ... chyba I zgubiłeś...

-Woooolne ...

-Brak wywoływania klijenta poczty przy kliknieciu na Twój e-mail.

 

Plusy

 

-Na początku robimi miłe wrażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'nie jest zle' - tak jak chveti uwazam ze za mala skala ocen :/

minusy :

- 4mb do jednorazowego zaladowania na stronke to zdecydowanie za duzo

- b.chaotyczne intro

- nie pasuje mi preloader

- razace kolory

- nieciekawy typografia

- dziwna nawigacja, ciezko jest odnalesc wlasciwyh dzial

- za malo fps

Plusy :

- zastosowales Flasha

- nawet oryginalnie layout wyszedl

 

EDIT : Na forum to jeszcze b.skopany czas niz na shoutcie, teraz jest 14:17 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmiar strony - porażka, mało kto ma tyle cierpliwości żeby czekać tyle czasu na załadowanie strony. To minus który przekreśla wszystkie zalety.

grafika - akurat mi się te kolorowe klocki podobają, mają swój styl. Ale fonty wszystkie (łącznie z tymi z preloadera) do wymiany. Spróbuj jakieś lżejsze, i raczej nie czarne.

fps - nawet pasuje tu taka żabka, nie musisz zmieniać

dział "grafika" - obrazki chyba ważą za dużo jak na takie malutkie rozmiary, spróbuj większej kompresji - nie będize aż tak jej widać a obrazki będą ładowały się szybciej.

strona nie działa w firefoxie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najazd kamerą na początku na słowo 'YARAS' jest bez sensu i niczego nie wnosi.

Loader jest okropny, więc proponuje całkiem przebudować.

Grafika - pomysł z transparentnymi klockami nie jest może najgorszy, ale wymaga to zdecydowanego dopracowania.

Przyciski - zwiększ pole aktywne na cały klocek.

Teksty - błędy, zjadasz litery, brak polskich znaków (!), kiepsko sformułowane zdania.

Waga - strona jest za ciężka(!) nic tam nie ma, a ładuje się nie wiadomo ile(!)

to prawdopodebnie wina bitmapy w tle. Wydaje mi się, czy w ogóle nie użyłeś kompresji? Skompresuj jpg'i do poziomu 6 i powinno być znacznie szybciej.

Zawartość - jak już pisałem, nic tam nie ma, strona niczego nie mówi o Tobie, z wyjątkiem tego, że interesujesz się informatyką i potrafisz włączyć maxa.

 

P.S. co tak nieśmiale zrobiłeś tą sondę, boisz się ocen? dlaczego nie ma opcji 'marnie'? 'raczej słaba' to już niezły komplement....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wszystkim postujacym za komentarze. dodam jedynie, ze (jak zreszta wszyscy) jeszcze sie ucze, dlatego trudno byloby sie spodziewac jakiegos arcydziela po poczatkujacym. nie mialem zamiaru sie chwalic, lecz jedynie spytac profesjonalistow o porade, co robic, by mialo to rece i nogi.

 

//1. poco ci portfolio?

 

co w tym zlego, ze zrobilem sobie strone?

 

//2. http://www.favouritewebsiteawards.com zobacz naczym polega robienie stron we flaku

//3. http://www.flashzone.pl -duzo pomocy

dzieki za odnosniki, mysle, ze sie przydadza

 

//4. praktyka czyni mistrza

dlatego wciaz cwicze;}

 

//5. google i tam wyszukaj photoshop tutorials

hm, tego nie rozumiem. co ma photoshop do tej strony (nie liczac kompresjii bitmap)?

 

//P.S. co tak nieśmiale zrobiłeś tą sondę, boisz się ocen? dlaczego nie ma opcji 'marnie'? 'raczej słaba' to już niezły komplement....

 

mysle, ze zadna sonda nie jest w stanie scharakteryzowac tyle, ile charakteryzuja pelne komentarze. faktycznie, bledem bylo umieszczanie tutaj sondy, bo przeciez w komentarzach i tak jest wszystko napisane.

 

// do Huter

dzieki za inf. dajac tutaj (na forum dot. grafiki) strone do skomentowania oczekiwalem raczej porad/sugestii dot. wygladu a nie tekstow w stylu, ze strona nic nie wnosi, czy niewiele mowi o mnie. nie miala tego na celu (w kazdym razie nie w tej chwili, to nie jest wersja ostateczna). owszem, liczy sie calosc pod kazdym wzgledem, lecz teraz jedynie interesowala mnie ocena wygladu.

 

sugestie obiecuje wziac sobie do serca i wprowadzic w zycie ;).

 

pozdrawiam i jeszcze raz dzieki za komentarze.

 

//dopisane

nie wiem jak u Was, lecz u mnie (jak takze na kilku innych komputerach) dziala pod firefoxem bez problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy

Po pierwsze bardzo ciekawa szata graficzna (ciekawy pomysł)

Minusy

Za długo się ładuje (nie wszyscy mają złącza 1MB), to zniechęca do oglądania zmniejsz ją o połowę

Nie widzi mi się to ładowanie (preloader) dopracuj to dodaj jakąś grafę, może jakąś bryłę żeby się obracała

Co do intra (daj je w mniejszym oknie), będzie mniej zajmowało ,płynniej chodziło ,a to jest najważniejsze

Zrób coś z płynnością (strasznie ścina)

Zmień czcionkę (bo jakoś tak Wordowato wygląda)

Ciężko się po menu poruszać nie wiadomo gdzie co jest.

(mój pomysł dodaj te napisy www, o mnie, na bryły po najechaniu na bryłę niech zmienia napis kolor) powinno spoko wyglądać i być w miarę przejrzyście

Jeszcze jedno to zbyt podobnie wygląda uruchamianie poszczególnych odnośników z menu te same przejścia, zbyt wolno się uruchamiają (coś na styl PowerPointa), przyspiesz je.

To na tyle co do błędów które zauważyłem bardzo ciekawy pomysł popracuj nad nim trochę a stronka będzie spoko wyglądała

Ogólnie pomysł bardzo mi się podoba!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności