Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Nokia 6670


MohSETH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nielot czem trudny ? jedynie no z przodem jest trpche zabawy a tyl to taki delikatny banal a tak to enzo ma tak widoczne rysy nadwozia ze nawet nietrzeba sie dlugo zastanawiac. a jakos dziwnie te printy ustawiles czemu robisz od osi 0 gdzies wbok nie lepiej niech os 0 bedize symmetrią nadwozia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzyku nie mierz ich swoją miarą bo nic z tego nie będzie - inne przeliczniki podołania przy takim modelu i rhino ;) dla Ciebie to tylko pare surface'ów etc a dla kogos to naprawde poracha - m isie widzi ze na tym przodzie to możesz miec naprawde problemy zwłaszcza w miejscu gdzie maska idzie nad lampami co jest takie wybrzuszenie , zreszta czas pokaże tylk osie nei zraź bo ja tak miałem po paru godzinach walki z nadkolem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja napisalem ze jest latwy ? :) przod wystarczy usiasc poogladac zdjecia i odrazu widac co i jak zrobic a najlepiej sobie rozrysowac to na zdjeciu

a co do tych printow to nigdy nie bedzie tak ze wszysko bedzie sie pokrywac a nawet jak bedzie to jak wlaczysz analize krzywej to juz widac ze jest cos nietak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powolutku brnę do przodu:) Nie wiedziałem, że teguziki będą takie czasochłone:P i to na dodatek każdy jest inny;( Co myślicie o mojej pracy?;)

Mam problem: Chciałbym zrobić fillet na tych żółtych edge'ach i nie wiem w jaki sposób to zrobić, możecie mi pomóć?

Pozdrawiam

 

66701.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz zle myslisz az poszukalem zdjec tego navi i wystarczy ze zrobisz profil tego wglebienia wtedy to tylko 2rail z profilami ale najpierw pofiletuj te ostre narozniki

 

to widac na tym zdjeciu dobrze nawet ;)

 

a i no niewiem co ma komura do samochodu :)

 

Nokia6670dblue.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności