Skocz do zawartości

scenka wschodnia


WWWoj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czytałem regulamin i hmm... jestem totalnym lamerem, ale.. . Aż strach coś napisać.

Przedstawiam moj pierwszy rysunek na troche wiekszym formacie narysowalem go jakis czas temu, ale na forum jestem od niedawna hehe i tu uwaga:

bo od niedawna mam internet :).

Chyba troche nie zgadza sie anatomia, ale nigdy nie widzialem nikogo w tej pozycji. ???

 

text powyżej dotyczy rysunku post niżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chyba bede pierwszy....

Co do anatomi to masz racje troche przejechana. W sumie obrazek jest ładny ale na pierwszy żut oka troche mało cztelny. Dopiero po wpatrzeniu dostrzec można gdzie jest głowa a gdzie nogi. Ale technike rysunku to ty masz niezłą.

 

Pozdrowienia for all

 

P.S.

Sam od niedawna jestem na stałe podączony do sieci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche mało czytelny, trzeba się przypatrzeć i nie podobają mi się dwa elementy 1)kucyk za bardzo się zmniejsza 2) ma straszni duzy palec u nogi z czarnym paznokciem:/ nie wiem czy to zamierzone ale mi sie nie podoba i na pierwszy żut oka uznałem to za niepoprawność z anatoimią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem jak rysuje rece lub stopy to wzoruje sie na wlasnych i tera tak sobie patrze i rzeczywiście mam jakiś dziwny paluch i przypominam se ze moja dziewczyna tez mi to kiedys mowiła. Myslalem ze sie nabija, ale chyba rzeczywiscie mam dziwną stope. Troche mi wstyd. Moze jestem jakims mutantem. Dzieki za zwrócenie uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że jest "połamany", bo cieniowanie jest naprawde przyzwoite. Najbardziej z mojego punktu widzenia rzucają się w oczy garb i wyłamane żebra, stopy czy dłonie to już detale (oczywiście ważne dla poprawności anatomicznej), którymi zająć się trzeba na końcu, kiedy już ma się pewność, że ogólny zarys sylwetki jest poprawny (proporcje etc.). Keep workin' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede się powtarzał...ale musisz mieć pewność że to widać: ma garba i jest nie wyraźny. Cienie i szraf miażdży...ale co z tego jak nie bardzo widać co to jest. Proponuje troszke tła...przyciemnić tło tam gdzie postać jest jasna itd. A ten garb to łatwo możesz skorygować. Czekamy na wiecej prac. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co dokładnie chodzi ale z powyższych rysunków wynika że lubisz rysować stopy. Bo na wszystkich rysunkach właśnie one są wyeksponowane.(no może oprócz tego pierwszego) Czyżbyś wprowadzał jakiś nowy trend w rysowaniu....hmmm?? Ale tak na serio to jeszcze trochę pracy masz przed sobą ale gratuluje wytrwałości w rysowaniu. Pracuj, pracuj chętnie zobaczę nowe dzieła twojej ręki. Jestem ciekawy w jaką stronę "pójdom" te stopy ;) Siemka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro stopy nie podpasowaly to moze ręka :) hehe a tak wogole to umiem zachowac proporcje tylko troche experymentuje zeby zobaczyc jaki bedzie odbior dzieki za komentarze bede experymentował w inną troszke strone ... może, ale jeszcze nie wiem bo na razie to lubie krzywaśne rysunki hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szcuneczek ;) Coraz lepiej!! im więcej dajesz prac tym bedziej mi sie one podobają :) Masz talenta.

A co do krzywaśnych rysunków, to lubie taki dziwaczne eksperymenty, można wtedy uzysakć cekawe ciekawości :P Trzymaj tak dalej !!!!

Keep it real ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niebo z czarnych plam które w dodatku jest rozmazane jest strasznie nieładne:/ generalnie nie lubie jak się rozciera obrazek bo wygląda na brudny i ciężko się go ogląda(np rozmazane nogi na rozmazanym chodniku prawie niczym się nie wyróżniają, dbaj bardziej o różnice w kontraście róznych przedmiotów i faktórze[noga gładka, kamień nie].....ale duzy plus zapomysł:]

 

w ostatnim obrazku jest kłopot z perspektywą, wiem co chciałeś uzyskac ale troche to nie wyszło, choć przyznam ze ma to też swój urok:] i ogulnie ostatnio obrazek najlepszy jak na razie, bo więcej tam chyba cienkiej kreski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz dla odmiany mniej krzywaśne rysuneczki troche na prędce rysowane, ale prosze nie krytykujcie zbytnio anatomi bo to drobne wrażliwe i delikatne kobietki lubiące komplementy :) w wersji czrnobialej i podkolorowanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

je zdanie jest takie: wiesz jak wyglądają rysunki, potrawisz przenieść na papier to co cobie wyobrazisz...i dlatego formy i postaci wyglądaja ekstra...ale nie podoba mi sie wykończenie...za bardzo romazujesz, nienasycasz kreski, brakóje w szczególny sposób pokazania detalu. podobal mi się ten mnich na kijku...taki połamany...to było dobre...ale reszta to rysunki nie skończone(jak dla mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co fakt to fakt mam problemy z kontrastami jak skupiałem sie na detalach to zwykle wszystko mi sie zlewało, dlatego teraz próbuje rysowac tylko jak najszybciej i skupiam sie na ogle i zrożnicowaniu planow kosztem detali i musze przyznać że idzie mi coraz lepiej ostatni rys zajął mi mniej niż godzine :). No ale nieuniknione że bede musiał poślęczeć troche i przyłożyć sie do pracy nad szczegółami. Jeszcze sporo do zrobienia, a czas leci nieubłagalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że próbujesz różnicoać plame to dobrze...ale to nie znaczy że nie mozesz się w szczegóły wbijać...najważniejsze jest żebyć sobie znalazł miejsca w których sie spotyka pare płaszczyzn i tam musisz zdecydować która ma być ciemniejsz a która jaśniejsza (kontrast), pamietając o perspektywie powietrza. Fajnie jest czasem to co na dalszym plamie przyciemnić coby to co na pierwszym wyszło "na wieszch". Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności