Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Chopper


Luszczu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich!!

Nie jestem jeszcze dobry w 3D maxie ale ciągle sie uczę :)

Myślę, że motor nie jest tragiczny; na cień nie zwracajcie uwagi, wiem że jest beznadziejny, ale sam nie wiedziałem jaki efekt chce osiągnać: ostry cień czy rozmyty i wyszło co wyszło :)

Jak wam sie podoba wykonanie bo to oczywieście nie mój projekt.

Pozdrawiam !!!!

 

czarnawdowa15ir.th.jpg

czarnawdowa26oy.th.jpg

czarnawdowa36mz.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Faaajny Chopper, takiego jeszcze nie widziałem. Czy on naprawdę w oryginale ma te zdobienia stylizowane na pajęczynę, czy to Twoja inwencja? BTW: nie jestem specem od Chopperów, więc jak sie wyglupiłem z tym pytaniem, to trudno. Przynajmniej się dowiem czegoś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. :D Ja czasem jak przemknę w domu koło TV to widuję jak brat ogląda "Amerykańskiego Choppera", ale mnie to jakoś średnio kręci. Ładnie toto wygląda, efektownie, ale wolałbym za takie pieniadze, jakich takie cacko wymaga, kupić sobie porządną stację graficzną i soft. No i mieszkanie na koniec, żeby mi w zimie przy pracy schab do krzesła nie przymarzł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGmakonts: pliki motoru gdzieś zawieruszyłem, ale jak znajde poprawie rendera dzięki :)

Marcin: troche sie gubie w tych nazewnictwach, ale szybko to poprawie

w!e8:otusz to :)

Shogun 3D: orginalny motor posiada właśnie takie pejęczynki wykonane z prętów pokrytych lśniącym chromem

RA: mam nadzieje że opanuje kiedyś robienie renderów

 

POZDRO !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie bardzo ze poprawiles nazwę wątku

 

wyszlo ciekawie no ale jeszcze sporo brakuje do tego aby wpełni mnie zadowolic , ze swojej strony dorzuce propozycje z orange country :

 

http://www.orangecountychoppers.com/allbikes/scrollpics/solidworks/solidworks_ex_pic6.jpg

 

to chyba jedyny motor (nazywa sie solid works) ktory mi sie podoba z ich wynalazków , taka moja propozycja jesli mial bys robic jeszcze jeden i nie wiesz ktory ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.orangecountychoppers.com/allbikes/scrollpics/solidworks/solidworks_ex_pic6.jpg

to chyba jedyny motor (nazywa sie solid works) ktory mi sie podoba z ich wynalazków , taka moja propozycja jesli mial bys robic jeszcze jeden i nie wiesz ktory ;]

Wyjątkowa maszyna, propozycja godna uwagi. Jak skoncze (bądz polegne) nad nową pracą to rozważe to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby wszystko ładnie, ale... no właśnie jakoś mi się widzi, że w detale to się raczej nie bawiłeś. Poza tym światło, no za dobże to chyba nie jest, ale poza tym jest bardzo dobrze, chyba bo ja sie tam nie znam. Powiem tylko że temat mi leży jest spox (jak to mawiają pryszczaci małolaci ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz123456

Hehehe jak ja lubie tą skromność nie jestem jeszcze dobry chociarz zrobiłem bardzo dobry model Pozdro:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności