Skocz do zawartości

Scena 3D: Drzewa


gucias

Rekomendowane odpowiedzi

OFICJALNA DUŻA WERSJA TEJ PRACKI JEST NA DRUGIEJ STRONIE :)

naturkaa2s.jpg

 

Blender - bardzo prosty program w którym można zrobić oprócz dużych, zaawansowanych

świetnych pracek, także i te bardzo proste :)

 

oto jedna z nich -packa bardzo prosta złożona z bardzo prostych otexturowanych obiektów.

Otóż drzewa są otexturowanymi plain'ami z kanałem alpha

koniec :)

.....a jak szybko się renderuje że hoho cały las tak można zrobić:)

 

gdyby komuś nie ładowała sięduża wersja na pocieszenie mam i małą

http://www.elysiun.com/forum/download.php?id=1645

 

tu BIG wersja

naturka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ooooo rrrrany co za wspaniałe drzewa, lepsze niż prawdziwe jeszcze takich nie widziałem, daje ocene 100/10 ... Blender rulez Max i Maya na śmietnik ... a to niebo... niesamowite, a ta woda z tyłu majstersztyk... chyba ustawie sobie ten rysunek jako tapete... a i jeszcze te cienie sprawiają wrażenie tak idelanie wkomponowanych tak prawdziwych, jakie to piekne.... a i jeszce ta trawa kiedy na nia patrze mam wraznenie jakby sie poruszała jest wrecz idealna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooo rrrrany co za wspaniałe drzewa, lepsze niż prawdziwe jeszcze takich nie widziałem, daje ocene 100/10 ... Blender rulez Max i Maya na śmietnik ... a to niebo... niesamowite, a ta woda z tyłu majstersztyk... chyba ustawie sobie ten rysunek jako tapete... a i jeszcze te cienie sprawiają wrażenie tak idelanie wkomponowanych tak prawdziwych, jakie to piekne.... a i jeszce ta trawa kiedy na nia patrze mam wraznenie jakby sie poruszała jest wrecz idealna....

 

Nie kumam tej wypowiedzi.

 

Co do samej pracki zdecydowanie lepiej, podoba mi się.

Pytanie tylko jaka zasługa w tym szopa, bo te drzewka jeszcze bardziej wyglądają jak namalowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności